200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vaporesso Swag Elektronik Sigara Kiti

Ürünü Değerlendir

967.00

Vaporesso Swag, cebinizde kolayca saklayabileceğiniz bir buhar canavarı !

SKU: no: 2000

967.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 5

Vaporesso Swag tasarim

Vaporesso Swag elektronik sigara piyasasının şüphesiz ki dev markaları arasındadır. Firma her sene birçok yeni ve teknolojik cihazlar üretmektedir. Vaporesso birçok e sigara kullanıcısının favori markasıdır; bunun ana sebebi ise tüketicilerin istekleri doğrultusunda kendini geliştirip sürekli güncellemeler getirmesi ve yeni cihazlar üretmesidir.

Vaporesso Swag da şüphesiz bu doğrultuda üretilmiş olan bir e sigaradır. Birçok kullanıcı hem hafif hem de yüksek performanslı cihaz istemektedir. Bazı elektronik sigara modları hem büyük hem de ağır olabilmektedir. bu nedenle, günlük hayatta daha rahat kullanabileceğiniz, aynı zamanda güçlü performansa sahip elektronik sigara olarak firma; Vaporesso Swag’ı üretmiştir.

İlk olarak Swag kitiniz orijinal ve sağlam kutusu ile size kalitesini ilk andan itibaren hissettirmeye başlar. Vaporesso elektronik sigaranızın kitini açtığınızda tüm parçaları bir arada göreceksiniz. Ana elektronik sigara parçaları altında cihaz şarj kablosu ve kullanım kılavuzu bulunur.

Elektronik sigara kullanıcıları Vaporesso Swag ı ergenomik yapısı ve tasarımı ile Smok Alien e benzetmektedir. Her iki e sigarada performans olarak oldukça başarılı ve esigara tüketicilerini tatmin etmektedir. Diğer birçok elektronik sigara kitinde de olduğu gibi; Vaporesso Swag içerisinde de pil bulunmaz. Pilleri ayrıyetten satın almanız gerekir.

Vaporesso Swag Hangi Pil İle Daha Uyumlu Çalışır?

Vaporesso Swag e sigaranız için seçeceğiniz pil; cihazınızın şarj ömrü ile oldukça alakalıdır. Kaliteli pil seçimi ile full şarj ile tüm gün elektronik sigaranızı kullanabilirsiniz. Elektronik sigaranız bir adet 18650 mAh gücünde pil ile çalışır. Esigaranız ile kullanabileceğiniz uyumlu piller Sony VT6, Sony VT5 ve Camelion. Bu piller oldukça kaliteli ve gün boyu şarjı size yetecektir.

Vaporesso Swag Genel Özellikler

ozellikler

Vaporesso Swag ın bu kadar beğenilmesinin başlıca sebeplerinden ergonomik dizaynı ve portatif olmasıdır. Neredeyse sigara paketi kadar küçük ve hafiftir. Bu sayede Vaporesso Elektronik Sigaranızı çok rahatça günlük yaşamınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Vaporesso Swag kitinin bir diğer önemli özelliği orijinalliğini sorgulama imkânınız olmasıdır. Özellikle, ülkemizde e sigara satışı online sitelerden gerçekleştiği için, bireyler satın alırken akıllarında orijinallik sorusu gelmektedir. Vaporesso Swag içerisinde sorgulama kartı bulunur.

Bu karttaki kod ile orijinal Vaporesso sitesine girerek e-sigaranızın orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bu anlamda Vaporesso Swag kitiniz size güvenceli bir içim vaat eder. Bir diğer önemli husus Vaporesso veya farklı elektronik sigara markalarının Türkiye’ye dağıtımı yoktur; bu nedenle kullanım kılavuzunda Türkçe açıklamalar bulunmaz. Vaporesso Swag Kurulum veya kullanımı ile ilgili sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Vaporesso Swag e sigaranızın istenmeyen veya kontrol dışında olan durumlar karşısında güvenlik unsurları vardır. Örneğin, eğer siz farkında olmadan ateşleme tuşuna 8 saniyeden uzun basarsanız elektronik sigaranız kendi kendini kapatacaktır. Böylece coil yanmasının önüne geçecektir. Vaporesso Swag da bulunan diğer güvenlik unsurları ise, no atomizer uyarısı, düşük voltaj uyarısı, yanlış coil uyarısı ve kısa devre uyarısı gibi önlemler vardır.

Vaporesso Swag Hangi Coiller İle Uyumludur?

Vaporesso Swag ile uyumlu coiller Vaporesso GT serisidir. GT serisi coiller farklı sarım ve rezistans değerlerine sahiptir. Her bir coil üzerinde direnç değer, Watt aralığı ve en iyi Watt ayarları yazar. Örneğin, Vaporesso GT8 coil 0.15 ohm değerindedir. Önerilen kullanım Watt 40-80 W ve bu değerler coiliniz üzerinde yazmaktadır.

Vaporesso GT coil serisindeki farklı yapıya sahip coil GT CCELL dir. GT CCELL coil seramik coildir ve bu coil in ana amacı aroma tadını net şekilde iletmektir. Coil üzerinde de yazdığı üzere 15-25 Watt tır. GT CCELL coil ile ultra buhar bulutları elde edemezsiniz, coil yapısı itibariyle aroma iletimi ana amaçtır.

Vaporesso Swag Hangi Modlar Bulunur?

Swag daha küçük bir yapıya sahip olmasına rağmen birçok farklı mod bulunmaktadır. Birçok elektronik sigara kullanıcısı çok daha pratik olduğu için normal mod u tercih etmektedir. Ancak tabi ki de, ileri teknolojilere sahip Vaporesso Swag da soft, hard gibi modlarda bulunur. Soft mod yani yumuşak mod da içim genellikle Pg ve nikotin değeri yüksek olan likitlerde kullanılır. Eğer hard/high mod kullanılıcaksa daha düşük nikotin oranına sahip likitler için uygundur.

Hard mod: eğer elektronik sigaranızı içerken yoğun buhar bulutları çıkarmayı seviyorsanız, hard veya diğer ismiyle high mod ile içim yapabilirsiniz. Genellikle 50W ve daha yüksek değerlerde kullanılabilir. Eğer high modda kullanacaksanız; e likitinizin VG oranı daha yüksek olmasında fayda var.

Normal mod: e sigara kullanıcılarının genellikle kullandıkları moddur ve Watt seviyesi sabitir. Başarılı şekilde aroma ve buhar performansı sağlar.

Soft mod: soft mod kullanan bireyler genellikle; aroma tadını daha yoğun hissetmek isteyenlerdir. Bu modda kullanılan elektronik sigaralar genellikle coil direnç seviyeleri yüksektir. Bu nedenle Watt seviyesi daha düşük kullanılır; aksi taktide Vaporesso Coil iniz yanar. Ayrıca, atomizerin alt kısmında iki adet hava kanalı bulunur. Bu hava kanallarını kısarak ve Watt seviyesini düşürerek soft modda içim yapabilirsiniz.

Vaporesso Swag Tasarımı

boyut

Birçok elektronik sigara kullanıcısı Vaporesso Swag ı yapı itibariyle Eleaf iStick Pico veya Smok Alien a benzetmektedir. Her üç e sigara da içim performansı olarak oldukça başarılıdır. İlk olarak Vaporesso Swag ın mod unu inceleyecek olursak, üst kısmında pil kapak girişi bulunur. Pil kapağını açtıktan sonra +/- yönlendirmelerini göreceksiniz.

Böylece pilinizi doğru şekilde yerleştirmenize yardımcı olacaktır. Başarılı birçok elektronik sigarada olduğu gibi Vaporesso Swag da da 510 atomizer bağlantısı bulunur. 510 bağlantısı sayesinde Vaporesso atomizeriniz temas ve yerleşme açısından herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Eğer Vaporesso Swag e sigaranız için farklı atomizer kullanmak isterseniz 22 mm çapından daha büyük bir atomizer seçmemelisiniz; çünkü uymayacaktır.

Vaporesso Swag likit haznesi 3.5 ml dir. Ortalama günlük tüketim için yeterlidir. Eğer daha fazla e-likit tükettiğinizi düşünüyorsanız bubble cam ile likit kapasitesini arttırabilirsiniz ve gün boyu likitiniz tükenmeden rahatlıkla içim sağlayabilirsiniz.

Vaporesso Swag Mod Özellikleri ve Menü Ayarları

swg parcalari

Swag e sigaranızın modunun sol kısmında OLED ekran bulunur. Yazılar oldukça okunur ve menü ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. E sigara modunuz üzerinde +/- yönergeler bulunmaktadır. Vaporesso swag elektronik sigaranız altında hava sirkülasyonu için kanallar bulunmaktadır. Hava geçiş sistemi oldukça başarılıdır; bu sayede elektronik sigaranız hiçbir zaman çok ısınarak sizi rahatsız etmez.

Swag mod kısmı 75 mm x 48 mm x 25 mm boyutlarındadır. Elektronik sigaranızın modu hem çok hafif hem de ergonomik tasarıma sahiptir. Rahatlıkla elinize oturur ve kullanırken herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Ekran olarak 0,91” OLED bulunmaktadır. Elektronik sigara ayarlarınızı OLED ekranınız üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Watt ayarınızı ve mod ayarlarınızı rahatlıkla yapabilir, e sigaranızın pil şarj yüzdesini görebilirsiniz.

Vaporesso elektronik sigaranızın mod kısmı oldukça sağlamdır ve şık tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra, hem çok hafif hem de elinizin yapısına göre dizayn edilmiştir. Mod paslanmaz çelik ve alaşımlardan yapılmıştır ve kaliteyi dokunur dokunmaz hissetmektesinizdir. Ayrıca Vaporesso markası, birçok kullanıcısının zevkini düşünerek farklı renk seçeneklerde mod lar üretmiştir.

Swag Teknik Özellikleri

Swag Omniboard 2.0 a sahiptir. Vaporesso atomizerleriniz için kullanacağınız coil 0.05 – 5.0 ohm değerleri aralığındadır.
Vaporesso Swag modunuz maksimum çıkış voltaj değeri 8.5 tir.

Elektronik sigaranız otomatik sıcaklık ayarına sahiptir. Ni, SS, TC ve Ti ayarlarına sahiptir. Watt grafiği bilgisi de bulunmaktadır.
Ayrıca Smart mode özelliği sayesinde elektronik sigaranıza yeni bir coil taktığınızda, Vaporesso coil direncinizi algılar ve en iyi watt ayarını size sunar. Özellikle elektronik sigaraya yeni başlayanlar için oldukça kolay bir uygulamadır.
Vaporesso Swag ın müşterileri sevindiren bir diğer mod özelliği ise Bypass moddur.

Swag Hangi Atomizer ile Uyumludur?

Vaporesso elektronik sigaranız kiti içerisinden NRG SE Sub ohm atomizer ve tank çıkmaktadır. Vaporessonun diğer elektronik sigaralarında bulunan NRG atomizerinin bir boyut küçüğüdür. Atomizerin üst kısmında kilitli kapak bulunur ve likit dolumunu kapağı saat yönünün tersine çevirerek yapabilirsiniz. Likit dolumu üstten yapılmaktadır ve kullanıcı için büyük rahatlık sağlamaktadır.

Vaporesso atomizerinizin alt kısmında iki adet geniş hava kanalı bulunur. Hava kanallarını kapatıp açarak farklı içim modları yapabilirsiniz. Örneğin; atomizerin hava kanalını kısarak ve watt değerinizi düşürerek yumuşak içime geçebilirsiniz. Ayrıca, NRG atomizer 510 bağlantısına sahiptir. Bu özelliği sayesinde Swag esigara nızda no atomizer gibi uyarılar ile karşılaşmazsınız, içim esnasında sorun yaşamazsınız.

Swag Kurulumu
Vaporesso Swag paket icerigi

Swag kit içerisinden kullanım kılavuzu çıkmaktadır; ancak Vaporesso firmasının Türkiye distiribütürlüğü olmadığı için Türkçe talimatlar bulunmaz. Ancak kurulumu herhangi bir talimata gerek duymadan da sadece yazımızı okuyarak yapabilirsiniz. Kit içerisinde Vaporesso atomizeriniz ve coiliniz hazır bir şekilde takılı olarak gelir.

Atomizeri mod kısmına takıp; pilleri yerleştirdikten sonra cihazın ateşleme tuşuna beş kere seri şekilde basarak açmanız gerekir. Daha sonra pil şarj yüzdesini göreceksiniz. Genellikle ilk almış olduğunuz pillerin şarjı %5 tir. Vaporesso kit içerisinden çıkan usb kablo ile pillerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıyeten, bir diğer şarj yöntemi ise harici pil şarj cihazı almanız. Bu şekilde yedek pillerinizi de şarj ederek, gün içerisinde şarj sorunu hiç yaşamazsınız.
batarya
Daha sonra likitinizi atomizerin üst kısmından doldurduktan sonra 15- 20 dakika bekleyiniz. Böylece Vaporesso coil inizde bulunan pamuk yeterince likiti emer ve size leziz içim vaat eder. Ayrıca ilk çekimlerinizi yaparken daha düşük watt larda başlayıp arttırmanız, coil iniz için daha sağlıklı olacaktır.

Vaporesso Swag Fiyat Nedir? Swag Uyumlu Coil ve Atomizer Nereden Satın Alabilirim?

Vaporesso elektronik sigara piyasasının en iyi cihazlarını veren markaların başında gelmektedir. Bu nedenle özellikle tr elektronik sigara camiasında birçok sahte ürün satılmaktadır. Bu nedenle dolandırılığın önüne geçmek adına güvenilir online mağazalardan satın almaya özen gösteriniz. Ayrıca size gönderilen Swag ın üzerindeki jelatinin korunduğundan emin olunuz. Eğer elektronik sigaranızın orijinalliğini sorgulamak isterseniz, kit içerisinden çıkan patch code ile vaporesso.com sitesinden sorgulatabilirsiniz.

Elektronik sigaranızın fiyat performans olarak incelediğimizde oldukça başarılıdır ve kullanıcılarını tatmin etmektedir. Vaporesso Swag uyumlu coiller ve atomizer satışları sitemizde bulunmaktadır. %100 orijinallik ve müşteri memnuniyeti garantisiyle satın alabilirsiniz. Gün içerisinde saat 15:00 a kadar vermiş olduğunuz bütün siparişler aynı gün kargoya verilir ve 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. “İyi buhar” lar!

Ürün Bilgileri: Vaporesso Swag Elektronik Sigara Kiti

renk

Mat Siyah, Paslanmaz Çelik, kırmızı, mavi, siyah

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vaporesso Swag Elektronik Sigara Kiti
Vaporesso Swag Elektronik Sigara Kiti

967.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password