200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Tüm Ayrıntılarıyla Vaporesso Revenger Güncelleme

Çok uzun yıllardan beri varlığını sürdüren elektronik sigara endüstrisi her geçen gün gelişmekte ve bununla birlikte yepyeni markalar ortaya çıkıyor. Markaların tümü elektronik sigara kullanıcılarının e sigaradan aldığı keyfi arttırmak amacıyla piyasaya yeni modeller sürmekte. Bu markalardan biri olan Vaporesso da Revenger modeliyle pek çok elektronik sigara kullanıcısının beğenisini topluyor. Peki vaporesso revenger güncelleme nasıl yapılır?

Elektronik sigaradan zevkin çok daha yüksek boyutlarda olmasını sağlayan pek çok etkenden söz etmek mümkün. Kullanılan e sigara markası, tercih edilen atomizer, likit aroması gibi faktörler bunlardan biri olsa da elektronik sigara modellerinde gerekli güncellemelerin de eksiksiz yapılması büyük önem taşıyor.

Biz de elektronik sigara deneyiminizi daha üst noktalara taşımaya yardımcı olan Elektronik Sigara Türkiye ailesi olarak bugünkü yazımızda sizler için vaporesso revenger güncelleme konusunda bilmeniz gereken detayları bir araya getiriyoruz.

Birkaç adımda kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz yazılım güncellemesini eksiksiz bir şekilde tamamlamak için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Tüm Ayrıntılarıyla Vaporesso Revenger Güncelleme Nasıl Yapılır?

vaporesso revenger güncelleme ihtiyacı duyabilecek revenger X modeli

Eğer elektronik sigara kullanımına yeni başlayan biriyseniz ya da teknolojiyle aranızın pek de iyi olmadığını düşünüyorsanız vaporesso revenger güncelleme işlemini yapacağınız zaman zorlanacağınızı zannetmeniz de gayet normal.

İlk aşamada zor ve zahmetli bir işmiş gibi görünse de gerekli adımları eksiksiz tamamladığınız takdirde yaptığınız güncelleme işleminin başarısız olması gibi bir durum söz konusu değil.

O halde sözü daha fazla uzatmadan Vaporesso markasını tercih etmiş elektronik sigara kullanıcılarımız için Revenger modelinin güncellemesine dair yapmaları gerekenleri en basit haliyle açıklayalım.

1. Adım: Cihaz Kitinizin Hangi Sürüme Ait Olduğunu Öğrenin

Vaporesso revenger güncelleme adımlarına geçmeden önce ilk yapmanız gereken elektronik sigaranızın hangi sürüme sahip olduğunu öğrenmek olmalı. Vaporesso Revenger modeli için iki ayrı güncellemesi bulunduğundan doğru yazılımı seçmeniz güncelleme sonrasında elektronik sigaranızın sorunsuz olarak çalışabilmesi için büyük önem arz ediyor.

Vaporesso Revenger cihazınızda kurulu olan yazılımın hangisi olduğunu öğrenmek içinse yapmanız gerekenler son derece basit. Yaklaşık olarak 2 ya da 3 saniye boyunca cihazınızın ateşleme tuşu ve mod tuşlarına aynı anda basılı tuttuktan sonra çıkan ekranda hangi yazılımı indirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

2. Adım: Cihazınızı Güncelleyin

vaporesso revenger mini kiti

Vaporesso revenger güncelleme işlemini tamamlamak için bir sonraki adımda yapmanız gereken ise cihazınıza uygun yazılım güncelleme işlemini yapmak. Bu noktada bir önceki adımda elde etmiş olduğunu bilgilerin doğruluğundan da emin olmanız gerekiyor aksi takdirde cihazınızın güncellemesini tamamlayamama durumunuz olabilir.

Vaporesso Revenger cihazlarda TPCBAT10 ve SPCBAT10 adlı iki ayrı sürüm bulunuyor. Yazımızın devamını okuyarak her iki sürüm için de nasıl güncelleme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Güncelleme detaylarına geçmeden önce her iki sürüm içinde düzgün çalışan bir USB kabloya ihtiyacınız olduğunu belirtmekte fayda var.

1. TPCBAT10 Sürümü

İlk olarak web sitesini ziyaret ederek bilgisayarınıza ya da tabletinize ihtiyacınız olan Vaporesso yazılım güncellemesini kurun. Ardından elektronik sigaranızı kapalı haldeyken USB kablosu ile bilgisayarınıza ya da tabletinize bağlayın. Bu noktada cihazınızın pillerinin takılı olduğundan emin olun. Eğer cihazın pilleri takılı değilse cihazınız çalışır durumda olmayacağından yaptığınız işlemler de hiçbir işe yaramayacak, boşa zaman kaybetmenize neden olacaktır.

Sonrasında daha önce bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Vaporesso aygıt yazılımı programında cihazınızın ismini göreceksiniz. Eğer bu esnada USB kablo cihaza ve bilgisayarınıza sorunsuz bağlanabildiğiyse ekranda bağlantının kurulu olduğu da görünecektir.

Sonrasında ekranda program üzerinde çıkan Rom Update seçeneğini seçin. Bu sayede bilgisayarınıza önceden yüklemiş olduğunuz Revenger’ın son güncellemesini de bulabilirsiniz. Ardından download seçeneğini tıklayarak yeni sürümü cihazınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

2. SPCBAT10 Sürümü

farklı renklerde vaporesso revenger x modeli

Bir diğer sürüm olan SPCBAT’ın güncellemesinin TPCBAT10’dan ayrıştığını söylemek mümkün.

Öncelikle USB kablo yardımıyla cihazınızla bilgisayarınız arasında bağlantı kurun ve ardından daha önce indirmiş olduğunuz Vaporesso aygıt yazılımı programını çalıştırın.
Sonraki aşamada ekranda “sf_update” olarak adlandırılmış dosyayı bulup seçin ve “open_file” seçeneğine tıklayarak dosyayı açın.

Bu aşamadan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz SPCBAT sürümü hızlıca cihaza yüklenecek.

Gördüğünüz gibi her iki sürüm için de bu adımları uygulayarak Vaporesso Revenger’ınızın güncellemesini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Cihazınızı güncelledikten sonra da elektronik sigara keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elektronik sigara kullanıcıları için farklı elektronik sigara marka ve modelleriyle ilgili en güncel bilgileri bir araya getirmiş olduğumuz Bilgi Bankası sayfamıza göz atmanızı öneririz.

We will be happy to hear your thoughts

Yorum bırakın

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password