200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vaporesso Armour Pro 100 W Elektronik Sigara

599.90

SKU: no: 2004

599.90

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 9

ayrilmis

Yüksek ateşleme gücü, yüksek performans basitleştirilmiş tek pil ve 0.96’’ renkli ekran özellikleri ile Vaporesso Armour Pro benzersiz bir e – sigara deneyimi sunar. Orta ve üst düzey kullanıcılar için alternatif bir elektronik sigara olan Vaporesso Armour Pro, 0.002s ateşleme hızı ile güvenli bir ısınma sağlar. Vaporesso tarafından geliştirilen cihaz en iyi ve en sevilen e – sigara modellerinden biridir.

Vaporesso Armour Pro Detaylı İncelemesi

tanitim

Güzel tasarımı ve yüksek performans sağlayan basitleştirilmiş tek pili ile Vaporesso Armour Pro benzerleri arasından ayrılır. 0.96’’ boyutlara sahip renkli ekran kısmı cihazın etkisini artırmıştır. Bu ekran ile birleşik ateşleme tuşu cihazın en dikkat çeken tasarım harikalarından biridir.

Öte yandan farklı tip batarya türleri ile rahatlıkla kullanılan cihaz, hızlı ve güvenli ateşleme detayı ile dikkat çekiyor. 0.002s ateşleme hızına sahip olan cihaz, ilk nefesten itibaren saf ve zengin bir tat sunar. Özenle tasarlanan Cascade Baby Sub – Ohm tankı ve GT Meshed coilleri ihtiyaç duyulan tüm vaping talebini karşılar. Öte yandan özenle geliştirilen OMNI Board 4.0, Insta – Fire ve farklı tip diğer koruma özelliklerine sahiptir.

2A hızlı şarj özelliği cihazın uzun süre yüksek performans sergilemesine yardımcı olur. Temel olarak:

 • 96’’ renkli ekran ile birleşik ateşleme tuşu,
 • Güvenli kilit ve koruma mekanizması,
 • Insta – fire ile 0.002s hızlı ateşleme,
 • Benzersiz GT Meshed coil deneyimi,
 • Pratik likit dolum seçenekleri vb.

Daha pek çok farklı avantajı bir arada sunmaktadır. Hızlı ve güvenli ateşleme sitemi ile Vaporesso benzersiz bir e – sigara deneyimi sunmaktadır. Cihazın sahip olduğu GT Meshed coilleri ise kullanıcılara üçgen şeklinde farklı hava akımı tasarımı ile benzersiz bir tat alma imkanı sağlar. Bu yönüyle benzerleri arsasında büyük ölçüde ayrılmaktadır.

tasarim

Vaporesso Armour Pro Nasıl Kullanılır?

Pratik ve güvenli kullanımı sayesinde tüm kullanıcılar için Vaporesso farklı avantajlar sağlar. Kolay likit dolumu ve renkli ekrana entegre ateşleme tuşu rahat bir kullanım sunar. Kit elektronik sigara modelinin kullanımı son derece kolaydır. Likit dolumu tamamlandıktan sonra ateşleme tuşu ile ınsta – fire teknolojisi sayesinde ilk nefes çekilebilir.

Daha basit bir vaping ile mükemmel bir kullanıma sahip olan cihaz, 5 ml/2 ml doldurulabilir tank kapasitesi ile üst düzey kullanıcıların ilk tercihi olabilir. İlk ateşlemenin ardından her çekişte zengin ve yoğun bir tat gelir. Öte yandan güçlü buhar performansı cihazın kullanım alanının yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Cascade tank ile daha yumuşak buhar üretimi için üç hava akımı boşluğu tercih edilmiştir. Üst dolum sistemini kullanarak likit ekleme işlemi için:

 • Üst kapak yukarı kaldırılır,
 • Kapak sökülür ve e – likit doldurulur,
 • Kapak geri ittirilerek kilitlenir.

tank

Üç adımda kısa sürede seçeceğiniz e – likit çeşitleri sayesinde yoğun ve temiz bir tat alınabilir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve en çok tercih edilen e – sigara modellerinden biri olan Vaporesso Armour Pro, yüksek likit kapasitesi ve güçlü atomizer ve duman performansı ile büyük ilgi görmeyi başarmıştır.

Cihazın olası sızdırma ve diğer sorunlardan korunması için üst kapak yukarı kaldırıldıktan sonra, kapak çevrilerek sökülür. Ardından kapak geri takıldıktan sonra otomatik olarak kilitlenecektir. Bu sayede güvenli kullanım mümkündür.

sogutma

Vaporesso Armour Pro Özellikleri

Cihazın sahip olduğu en temel özelliklerden biri olan Cascade Baby SE adeta bu alanda devrim niteliğinde bir yenilik getirmiştir. Günümüzde dünya genelinde en çok tercih edilen e – sigara olan Vaporesso Armour Pro, Cascade tank ile daha yumuşak buhar üretimi için üçgen hava akımı sistemi ve güçlü izolasyon yapısı kullanır. Yenilikçi izolasyon yapısı sayesinde coil ve likit haznesi birbirinden tamamen ayrılmıştır.

Bu sayede her çekişte istikrarlı ve yoğun bir tat alınabilir. Söz konusu sistem ayrıca dry hit sorunun ortaya çıkmasının önüne geçmektedir. Elektronik sigara yedek parçaları konusunda farklı pil türleri ile çalışabilmesi ve geniş alternatif seçeneklere sahip olması cihazın kullanım alanının genişlemesini sağlamıştır.

ekran

Vaporesso Armour Pro’nun başlıca özellikleri:

 • 5 – 2 ml doldurulabilir tank kapasitesi,
 • 5 – 100 W çıkış wattı,
 • 03 – 5 Ohm rezistans ağırlığı,
 • 217000/20700/18650 tek batarya,
 • 2A şarj akımı,
 • GT Meshed coilleri,
 • OMNI Board 4.0,
 • 96’’ renkli ekran (ateşleme tuşu birleşik),
 • Cascade Baby SE vb.

Olarak sıralanabilir. Özellikle cihazın güçlü izolasyon yapısı ve 0.002s gibi kısa bir sürede hızlı ateşleme süresine sahip olması yoğun ve güçlü bir tat geçişi sağlar. öte yandan güvenli kilit yapısına sahip olan cihaz, likit sızıntısının %100 engeller. Ağ yapısına sahip coil sistemi cihazın en ayırt edici özellikleri arasında yer alır. Elektronik sigara likit çeşitleri arasından doğru seçimi yaparak en verimli ve yüksek performans ile cihazı kullanmanız mümkündür.

Vaporesso Armour Pro pil

 Armour Pro Paket İçeriği

Güçlü tasarımı ve dikkat çeken paket içeriği ile Vaporesso Armour Pro modellerinin sipariş edilmesi halinde birçok farklı ürün paket içinde kullanıcılara teslim edilir. Orijinal ürün satışı kapsamında paket içeriği eksiksiz olarak teslim edilen cihazlar arasında diğer e – sigara ve elektronik sigara yedek parçaları ile benzer özellikler sunana ürünler yer almaktadır.

Vaporesso Armour Pro paket içeriği:

 • 1 adet Armour Pro Mod,
 • 1 adet Cascade Baby Tank (2 – 5 ml),
 • 1 adet GT MEshed Coil 0.18 ohm (kurulu),
 • 1 adet GT CCELL2 Coil 0.3 ohm,
 • 1 adet USB şarj kablosu,
 • Kullanma kılavuzu.

Vaporesso Armour Pro paket icerigi

Pratik kullanımı, ergonomik tutuş tasarımı ve güçlü teknik özellikleri sayesinde cihazı güvenli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Super Player Modu ile kullanılan cihaz genellikle piyasada yaygın şekilde yer alan RDA tanklar ile uyum sağladığı ve farklı batarya türleri ile çalışabildiği için oldukça etkili bir üründür. Yüksek performans ve ürün güvenliğini sağlayan zengin yonga seti, Vaporesso’nun diğer modelleri arasından ayrılmasını sağlamıştır. Vaporesso coil değişimleri için mutlaka uyumlu olan ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Armour Pro Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik sigara kullanımından yüksek verim ve performans almak için mutlaka cihazın düzenli bakımının yapılması ve kullanım talimatlarının takip edilmesi gerekir. Cihaz her ne kadar farklı tür piller ile kullanılsa da en yüksek performans için 20700 piller tercih edilebilir.

Öte yandan üst kapağın yanlışlıkla açılması ve likit sızıntısının etkili bir şekilde engellenmesi için kullanılan kilit mekanizmasına hakim olmanız tavsiye edilir. Vaporesso fiyat avantajları ve yüksek performans sağlayan e – sigara modelleri sayesinde son yıllarda en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı başarmıştır.

kontrol

Teknik açıdan genellikle orta ve üst düzey kullanıcılara hitap eden ürün: Smart VW –H/N/S, VT – SS/Ni/Tİ, TCR – M1/M2, ByPass, CCT, CCW, VV, CCV gibi mod özellikleri zaman zaman kullanım açısından zorluk yaşanmasına neden olabilir. 7 gün 24 saat canlı destek hattı ile firma yetkililerine aklınıza takılan tüm sorularınızı ileterek anında çözüm önerisi alabilirsiniz. E – sigara tutkunları bu sayede ürünlerini keyifli bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Ürün Bilgileri: Vaporesso Armour Pro 100 W Elektronik Sigara

renk

beyaz, gümüş, siyah

2.0 / 5
0
0
0
1
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR
Tümünü Göster En Faydalı En Yüksek Puana Sahip En Düşük Puan
 1. Hakan

  Vapresso armaur pro kendim sarım yapacam kaç tur olmalı ve ohm değeri kaç olmalı ciğer çekimi saygılar ss 316 26 ga kullanacam

  Faydalı Buldum (1) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.
 2. Hakan

  Çok iyi

  Faydalı Buldum (0) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.

  Ürünü Değerlendir

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Vaporesso Armour Pro 100 W Elektronik Sigara
  Vaporesso Armour Pro 100 W Elektronik Sigara

  599.90

  Elektronik Sigara Türkiye
  Logo
  Yeni Kullanıcı Oluştur
  Reset Password