300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vampire Vape Sherbet Lemon Likit Aroması

Ürünü Değerlendir

21.90

Sherbet Lemon aroması, üstün bir aroma lezzetidir. Tatlı ve ekşi limon lezzeti arayan buharseverlerin 1 numaralı tercihi! Kendi e-likitinizi hazırlama fırsatı!

SKU: no: 190

21.90

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

You may also like…

vampire vape sherbet lemon aroma ozellikleri

Vampire Vape Sherbet Lemon aroma, markanın lezzetli karışımlarındandır. Elektronik sigara endüstrisinin gözdelerinden olan ekşi ve tatlı limon aromasını taşıyan fantastik ve son derece lezzeti bir elektronik sigara aromasıdır.

Vampire Vape Sherbet Lemon Aroma

Vampire Vape Sherbet Lemon, 10 ml likit şişesinde satışa sunulmuş fazlasıyla lezzetli bir aromadır. Büyük bir zevkle kullanabileceğiniz bu aroma sayesinde ayrıca harika kalite e-sigara likit üretebilirsiniz.

Kullanacağınız Vampire Vape Sherbet Lemon aroma ile basit ve pratik bir işlemle evde kendi elektronik sigarınızı üretebilirsiniz. Üretim için ise ilk olarak uygun nbase alınmalıdır. Uygun nbase alındıktan sonra ise yapmanız gereken Vampire Vape Sherbet Lemon ile karıştırmak olacak.

Ayrıca dilerseniz Vampire Vape Sherbet Lemon aromayı diğer aromalarla karıştırılabilir ya da isteğinizce sade kullanılabilirsiniz. Likit demleme için önerilen süre yaklaşık olarak iki haftadır. Ayrıca demleme sürecinde karşımı ara ara sallamalısınız. Karışımı sallamak ürününüzü daha homojen bir hale getirerek lezzetini arttıracak ve daha keyif almanızı sağlayacaktır.

için önerilen aroma oranı: %10-%15

Ambalaj: Profesyonel Dolum

Üretici: Flavour Warehouse

Marka: Vampire Vape

Aroma Şişe Boyutu: 10 ml

Lezzet İçeriği: Tatlı ve Ekşi Limon

Lezzet Adı: Sherbet Lemon

Vampire Vape  Aroma Üretici Firma Hakkında;

2012 yılında kurulmuş olan Vampire Vape, kuruluşundan bir sene sonra Flavor Warehouse LTD  ismiyle şirket faaliyetlerine devam etmiştir. Vampire Vape aroma çeşitleri elektronik sigara likit ve aroma endüstrisindeki en iyi ve ünlü markalarından birisidir.

Başlangıçta sadece 12 farklı lezzet ile elektronik sigara aroma endüstrisine giriş yapmıştır. Vampire Vape aroma çeşitleri son derece yoğun ve üstün lezzettedir. Bu nedenle marka kısa sürede büyüyerek tüm dünyaya satışlar yapmaya başlamış ve tanınırlık kazanmıştır.

Güncel olarak 54 farklı lezzet içeriğine sahip olan marka, sürekli müşterilerinin istekleri doğrultusunda yeni tatlar keşfederek piyasaya sürmektedir. Vampire Vape Applelicious Aroma ve diğer aroma çeşitleri standart üretim prosedürüne göre üretilmekte ve kalite kontrolü devlet tarafından yapılmaktadır. Bu sayede, içerikler kullanıcılar tarafından güvenilir bir şekilde tüketilebilmektedir.

 

 

 

 

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vampire Vape Sherbet Lemon Likit Aroması
Vampire Vape Sherbet Lemon Likit Aroması

21.90

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Login/Register access is temporary disabled