200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vampire Vape Red Lips Likit Aroması

Ürünü Değerlendir

21.90

Red Lips aroması, üstün bir aroma lezzetidir. Vişne ve kırmızı meyve lezzeti arayan buharseverlerin 1 numaralı tercihi! Kendi e-likitinizi hazırlama imkanı!

21.90

Stokta yok

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

You may also like…

Vampire Vape Red Lips Aroma ozellikleri

Vampire Vape Red Lips aroma, markanın lezzetli karışımlarından bir tanesidir. Elektronik sigara endüstrisinin gözdelerinden olan vişne ve kırmızı meyve aromasını taşıyan fantastik ve son derece lezzeti bir elektronik sigara aromasıdır.

Vampire Vape Red Lips Aroma Özellikleri

Vampire Vape Red Lips, 10 ml likit şişesinde çıkmış lezzet ihtiyacını oldukça karşılayan kaliteli bir aromadır. Keyifle kullanabileceğiniz bu aroma sayesinde ayrıca ultra kalite e-sigara likit üretebilirsiniz.

Kullanacağınız Vampire Vape Red Lips aroma ile birkaç basit ve pratik işlemle evde kendi elektronik sigarınızı yapabileceksiniz. Yapım için ilk gereken uygun bir nbase almaktır. Uygun nbase alındıktan sonra ise yapmanız gereken Vampire Vape Red Lips ile karıştırmak. Ayrıca eğer isterseniz Vampire Vape Red Lips aromayı diğer aromalarla karıştırabilirsiniz. Onun yerine sade kullanımı tercih ederseniz ise isteğinizce sade kullanılabilirsiniz. Likit demleme için önerilen süre yaklaşık olarak iki haftadır. Ayrıca demleme sürecinde karışım ara ara sallanmalıdır. Karışımı sallamak ürününüzü daha homojen bir hale getirerek lezzetini arttıracaktır.

önerilen aroma oranı: %10-%15

Ambalaj: Profesyonel Dolum

Üretici: Flavour Warehouse

Marka: Vampire Vape

Aroma Şişe Boyutu: 10 ml

Lezzet İçeriği: Vişne

Lezzet Adı:Red Lips

 

Vampire Vape Aroma Üretici Firma Hakkında;

2012 yılında kurulmuş olan Vampire Vape, kuruluşundan bir sene sonra Flavor Warehouse LTD  ismiyle şirket faaliyetlerine devam etmiştir. Vampire Vape aroma çeşitleri elektronik sigara likit ve aroma endüstrisindeki en iyi ve ünlü markalarından birisidir.

Başlangıçta sadece 12 farklı lezzet ile elektronik sigara aroma endüstrisine giriş yapmıştır. Vampire Vape aroma çeşitleri son derece yoğun ve üstün lezzettedir. Bu nedenle marka kısa sürede büyüyerek tüm dünyaya satışlar yapmaya başlamış ve tanınırlık kazanmıştır. Güncel olarak 54 farklı lezzet içeriğine sahip olan marka, sürekli müşterilerinin istekleri doğrultusunda yeni tatlar keşfederek piyasaya sürmektedir. Vampir Vape Applelicious Aroma ve diğer aroma çeşitleri standart üretim prosedürüne göre üretilmekte ve kalite kontrolü devlet tarafından yapılmaktadır. Bu sayede, içerikler kullanıcılar tarafından güvenilir bir şekilde tüketilebilmektedir.

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vampire Vape Red Lips Likit Aroması
Vampire Vape Red Lips Likit Aroması
Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password