200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vampire Vape Heisenberg Likit Aroması

21.90

Heisenberg aroması, üstün bir aroma lezzetidir ve Vampire Vape’in en iyi ürünlerinden biri olarak kabul edilir. Bütün gün kullanılabilir olması ve gayri resmi olarak aromaların babası sayılması bu aromanın ne denli lezzetli olduğunu ortaya koymaktadır.
Meyve ve mentol lezzeti arayan buharseverlerin 1 numaralı tercihi!

SKU: no: 192

21.90

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 2

You may also like…

Vampire Vape Heisenberg Aroma ozellikleri

Vampire Vape Heisenberg aroma, markanın en lezzetli karışımlarındandır. Elektronik sigara endüstrisinin gözdelerinden olan meyve ve mentol aromasını taşıyan fantastik ve son derece nadir bir lezzete sahip elektronik sigara aromasıdır.

Vampire Vape Heisenberg Aroma Ozellikleri

Vampire Vape Heisenberg, 10 ml likit şişesinde satışa çıkmış oldukça lezzetli bir aromadır. Hatta firmanın en lezzetli aromalarından biri olarak kabul edilir. Kullanırken sizinde farkedeceğiniz büyük lezzetinin yanı sıra, alacağınız bu aroma sayesinde harika kalite e-sigara likit üretebilirsiniz.

Kullanacağınız Vampire Vape Heisenberg aroma sayesinde basit ve pratik birkaç işlemle evde kendi elektronik sigarınızı yapabileceksiniz. Yapım aşaması için ilk adım uygun bir nbase bulmak olacak. Uygun nbase temin edildikten sonra ise yapmanız gereken tek şey Vampire Vape Heisenberg ile karıştırmak olacak.

Ayrıca dilerseniz Vampire Vape Heisenberg aromayı diğer aromalarla karıştırılabilir ya da sade kullanmayı tercih edebilirsiniz. Likit demleme için önerilen süre ise yaklaşık olarak iki haftadır. Ayrıca demleme sırasında karışım ara ara sallanmalıdır. Bu işlem ürünün daha homojen olmasını sağlayarak halihazırdaki lezzetini arttıracak ve daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

önerilen aroma oranı: %10-%15

Ambalaj: Profesyonel Dolum

Üretici: Flavour Warehouse

Marka: Vampire Vape

Aroma Şişe Boyutu: 10 ml

Lezzet İçeriği: Meyve ve Mentol

Lezzet Adı:  Heisenberg 10 ml aroma

Vampire Vape Aroma Üretici Firma Hakkında;

2012 yılında kurulmuş olan Vampire Vape, kuruluşundan bir sene sonra Flavor Warehouse LTD  ismiyle şirket faaliyetlerine devam etmiştir. Vampire Vape aroma çeşitleri elektronik sigara likit ve aroma endüstrisindeki en iyi ve ünlü markalarından birisidir.

Başlangıçta sadece 12 farklı lezzet ile elektronik sigara aroma endüstrisine giriş yapmıştır. Vampire Vape aroma çeşitleri son derece yoğun ve üstün lezzettedir. Bu nedenle marka kısa sürede büyüyerek tüm dünyaya satışlar yapmaya başlamış ve tanınırlık kazanmıştır.

Güncel olarak 54 farklı lezzet içeriğine sahip olan marka, sürekli müşterilerinin istekleri doğrultusunda yeni tatlar keşfederek piyasaya sürmektedir. Vampire Vape Applelicious Aroma ve diğer aroma çeşitleri standart üretim prosedürüne göre üretilmekte ve kalite kontrolü devlet tarafından yapılmaktadır. Bu sayede, içerikler kullanıcılar tarafından güvenilir bir şekilde tüketilebilmektedir.

 

1 Değerlendirme Vampire Vape Heisenberg Likit Aroması için

5.0 / 5
1
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR
Tümünü Göster En Faydalı En Yüksek Puana Sahip En Düşük Puan
 1. Vesves (doğrulanmış kullanıcı)

  Birçok buzlu aroma kullandım birde bunu deneyeyim dedim alırken Buda pek iş görmez düşüncesindeyim.tabi demlenip deneyince artık bu aromada dolabımda sürekli tükettiğim bir aroma oldu.hernekadar yazlık bir aroma olsada ben kışında ağız tadıyla kullanıyorum….

  Faydalı Buldum (0) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.

  Ürünü Değerlendir

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Vampire Vape Heisenberg Likit Aroması
  Vampire Vape Heisenberg Likit Aroması

  21.90

  Elektronik Sigara Türkiye
  Logo
  Yeni Kullanıcı Oluştur
  Reset Password