200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vampire Vape Cool Yellow Slush Likit Aroması

Ürünü Değerlendir

21.90

Cool Yellow Slush aroması, üstün bir aroma lezzetidir. Orman meyvelerini seven buharseverlerin 1 numaralı tercihi! Kendi e-likitinizi hazırlama imkanı!

21.90

Stokta yok

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

You may also like…

Vampire Vape Cool Yellow Slush aroma ozellikleri

Vampire Vape Cool Yellow Slush Aroma, markanın lezzetli karışımlarından biridir. Elektronik sigara endüstrisinin gözdelerinden olan buz ve tropik meyveler aromasını taşıyan fantastik ve oldukça harika lezzetli bir elektronik sigara aromasıdır.

Vampire Vape Cool Yellow Slush Aroma Özellikleri

Vampire Vape Cool Yellow Slush, 10 ml likit şişesinde piyasada boy göstermiş ve büyük keyif veren lezzete sahip kaliteli bir aromadır. Ayrıca kullanımından oldukça büyük keyif alacağınız bu aroma sayesinde harika ve kaliteli e-sigara likit üretebilirsiniz.

Kullanacağınız VampireVape Cool Yellow Slush aroma sayesinde basit ve pratik işlemlerle evde kendi elektronik sigarınızı üretebilecek ve kullanabileceksiniz. Üretme aşamasının ilk ayağı uygun bir nbase satın almak. Uygun nbase satın alımından sonra ise geriye sadece Vampire Vape Cool Yellow Slush ile karıştırmak kalıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak VampireVape Cool Yellow Slush ile diğer aromaları karıştırabilir veya sade kullanımı seçebilirsiniz. Likit demleme için ise önerilen yaklaşık süre yaklaşık iki haftadır. Fakat demleme işlemi sırasında karışım kısa aralıklarla çalkalanmalıdır ki bu ürünün daha homojen olmasını ve bu sayede daha lezzetli olmasını sağlayacaktır.

önerilen aroma oranı: %10-%15

Ambalaj: Profesyonel Dolum

Üretici: Flavour Warehouse

Marka: Vampire Vape

Aroma Şişe Boyutu: 10 ml

Lezzet İçeriği: Buz ve Tropik Meyve

Lezzet Adı:  Cool Yellow Slush

 

Vampire Vape Cool Yellow Slush Aroma Üretici Firma Hakkında;

2012 yılında kurulmuş olan Vampire Vape, kuruluşundan bir sene sonra Flavor Warehouse LTD  ismiyle şirket faaliyetlerine devam etmiştir. Vampire Vape aroma çeşitleri elektronik sigara likit ve aroma endüstrisindeki en iyi ve ünlü markalarından birisidir.

Başlangıçta sadece 12 farklı lezzet ile elektronik sigara aroma endüstrisine giriş yapmıştır. Vampire Vape aroma çeşitleri son derece yoğun ve üstün lezzettedir. Bu nedenle marka kısa sürede büyüyerek tüm dünyaya satışlar yapmaya başlamış ve tanınırlık kazanmıştır. Güncel olarak 54 farklı lezzet içeriğine sahip olan marka, sürekli müşterilerinin istekleri doğrultusunda yeni tatlar keşfederek piyasaya sürmektedir. Vampire Vape Applelicious Aroma ve diğer aroma çeşitleri standart üretim prosedürüne göre üretilmekte ve kalite kontrolü devlet tarafından yapılmaktadır. Bu sayede, içerikler kullanıcılar tarafından güvenilir bir şekilde tüketilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vampire Vape Cool Yellow Slush Likit Aroması
Vampire Vape Cool Yellow Slush Likit Aroması
Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password