200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil 5’li Paket

Ürünü Değerlendir

124.90

Smok Firmasının Ürettiği TFV8 Baby-Q2 Coildir.

TFV8 Baby Serisi Uyumluluk;,
Atomizer;
Smok Baby Beast Atomizer
Smok TFV8 Big Baby Atomizer

Kit;
Smok Alien
Smok Al85
Smok Stick V8 Stick
Smok Qbox
Smok Resa Stick
Smok H-Priv 2
Smok X-Priv Baby
Smok Mag Baby
Smok S-Priv
Smok Veneno
Smok ProColor
Smok G-Priv
Smok G-Priv Baby
Smok G320

SKU: 2020

124.90

Stokta yok

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil

Elektronik sigara sektörünün en çok tercih edilen, kaliteli e-sigara mod cihazı üreticilerinden Smok markasının fabrikasyon üretim coil çeşitleri arasında, düşük watt değerine sahip cihazlar için özel olarak geliştirilen Smok TFV8 Baby x4 coilleri de yer almaktadır. Bu coiller sayesinde ateşleme gücü düşük cihazlardan bile tatmin edici yoğunlukta buhar performansı alınabilmektedir.

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil Detaylı İncelemesi

Birinci sınıf kalitede materyalden üretilen Smok TFV8 Baby Q2 coilleri, e-sigara sektöründe özellikle giriş seviyesindeki cihazlarla kullanım için en ideal coil tercihlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Premium kalitedeki likitlerden yoğun e-likit çeşitleri aroma lezzetinin alınması için en ideal ateşleme imkanı sunan bu coiller aynı zamanda geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Smok TFV8 Baby Q2 coilleri adından da anlaşılacağı üzere markanın tescilli TFV8 baby tankları ile uyumlu olarak üretilmiştir. Bu yüzden piyasadaki pek çok e-sigara mod cihazında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Özellikle e-likit çeşitleri aromasını doruklarda tatmak isteyen buhar severler, düzenli olarak değiştirdikleri coillerde tercihlerini Smok TFV8 Baby Q2 modeli coillerden yana kullanmaktadır.

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigara kullanımına yeni başlayan kişiler kadar, bu alanda deneyimli buhar severlerin de coil seçiminde ince eleyip sık dokudukları bilinmektedir. Kullanılan mod cihazı hangi marka ve model olursa olsun keyifli buhar deneyimi yaşayabilmek için premium kalitede likit tercih edildiği gibi cihazların coillerinin de kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Smok TFV8 Baby Q2 coilleri son dönemde en çok satılan elektronik sigara yedek parçaları coil çeşitleri arasında öne çıkmaktadır.

Kolay kullanıma sahip olan Smok TFV8 Baby Q2 coillerinin değişimi de bir o kadar pratiktir. E-sigara mod cihazınızın atomizerini açıp coil değişimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu değişimin ardından dikkat edilmesi gereken kurallara uyarak Smok TFV8 Baby Q2 coillerinizi gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil Özellikleri

Smok markasının en kaliteli coillerinden biri olarak gösterilen Smok TFV8 Baby x4 coilleri, özellikle watt ayarı bulunmayan ve düşük ateşleme gücüne sahip e-sigara mod cihazlarında yüksek buhar performansı elde edilebilmesi için tercih edilmektedir. Smok TFV8 Baby x4 ürünlerinin internet sitemiz üzerinden satışa sunulan orijinal kutularında açıklanan özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Direnç değeri: 0.15 ohm
  • Kullanılabilen cihazlar: 20 ile 50 W çıkış gücü
  • İdeal kullanım aralığı: 30 W ile 40 W
  • Kaliteli materyalden üretim

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil Paket İçeriği

Tek pilli e-sigara mod cihazlarında bile en yüksek buhar performansı elde edilmesinde öne çıkan Smok TFV8 Baby Q2 coillerin bulunduğu paketin içeriğinde 3 adet yedek coil bulunmaktadır. Smok markasının bu coilleri, dayanıklı materyalden üretildiği için piyasadaki muadillerine göre çok daha uzun ömürlüdür. Bunun dışında Smok TFV8 Baby Q2 coillerine tek tek sahip olmak için de elektronik sigara yedek parçaları internet sayfamız üzerinden görüntüleyebileceğiniz “Elektronik Sigara Coilleri” kategorisi içinde aradığınız seçenekleri bulabilirsiniz.

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik sigara coilinizi değiştirirken hem coillere hem de atomizere fiziki olarak zarar vermemeye özen göstermeniz tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte Smok TFV8 Baby Q2 coillerinizin muhafazasında sıvı temasında bulunmamaya da dikkat ediniz. Coil değişimi sırasında likit dolumundan sonra yaklaşık 15 dakika kadar coilin ve pamuğun nemlenmesi için ateşleme yapmadan bekleyiniz.  Smok TFV8 Baby Q2 ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri, internet sitemiz üzerinden canlı destek hizmeti aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İyi buharlar dileriz!

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Smok TFV8 Baby X4 Core Coil 5’li Paket
Smok TFV8 Baby X4 Core Coil 5’li Paket

124.90

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password