200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Likit 30 ML

Ürünü Değerlendir

105.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Tütün Serinin Bronze Blend Tobacco Adlı Pod Modlarla Uyumlu Salt Likitidir. Lüks Tütünün en çok yakışıcağı tadları sizler için deneyip bulmuşlar! Klasik tütünle harmanladıktan sonra, Karamel ve Vanilyanın Nahoş Tadını beraberinde size sunmuşlar.

SKU: N/A

105.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt likit ozellikleri
Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt, tütün aromalı e sigara likit sevenlerin pod mod cihazları için kullanabilecekleri likit çeşididir. En taze tütün aromalarının, karamel ve vanilya aromaları ile buluşmasıyla ortaya gün boyu içebileceğiniz salt likit çıkmaktadır. Pod mod elektronik sigara modeliniz için lezzetli ve kaliteli bir salt likit çeşididir.

Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Likit Aroma

Nasty Juice gibi Premium likit markalarını genellikle iki veya daha çok aromanın karışımından oluşmaktadır. Bronze Blend Salt ise klasik ve lüks tütün tatlarının birleşimine ek olarak vanilya ve karamelin serpiştirilmesiyle üretilmektedir. Pod mod e sigaranızdan çekim esnasında tütün hissiyatını alırken buhar çıkış sırasında ise vanilya ve karamelin tatlı notlarını hissedersiniz.

Nasty Juice Bronze Blend Salt Likit İçeriği

Nasty Juice çeşitleri ikiye ayrılmaktadır: klasik elektronik sigara likiti ve salt likit. Klasik elektronik sigara likiti mod elektronik sigara/sub-ohm e sigara modelleri ile uyumludur. Buhar performansı yüksek Premium likit çeşitleridir.

Nasty Juice Bronze Blend Salt ise serinin salt likit çeşididir. Salt likit içerisinde nikotin tuzları mevcuttur. Nikotin tuzları, tütün yapraklarından elde edilen nikotinin en saf halidir. Salt likit kullanımında birey çok daha hızlı doyuma ulaşır.

Salt likit çeşitleri pod mod e sigara modelleri ile uyumludur. Pod mod elektronik sigara çeşitleri son birkaç yılda gittikçe trend olmuştur. Küçük ve portatif yapısına ek olarak MTL içime sahiptir. MTL içimin bir diğer adı sigara içimdir. Pod mod cihazlar sigarayı taklit eden yapıya sahiptirler. Salt likitlerde, saf doğal nikotin tuzu içerdiği için kullanıcısına mükemmel bir içim sağlar. Sigaraya en yakın hissiyatı alırsınız.

Bronze Blend Salt içerisinde %50 VG %50 PG bulunur. PG değeri yüksek olan likitlerin boğaz vurumu da yüksektir. Özellikle sigarayı yeni bırakan bireyler pod mod ve salt likit kullanmayı tercih etmektedirler. Hem sigarayı taklit eden yapısı sayesinde hem de kaliteli boğaz vurumu sayesinde kullanıcısını hızlı bir şekilde nikotine doyurur.

Nasty Juice çeşitleri her biri sağlık testlerinden %100 başarı ile geçmiş olup uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları mevcuttur. Hem temiz içeriği hem de lezzetli aromaları sayesinde global çapta üne kavuşarak satış rekorları kırmıştır.

Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Nikotin Değeri

Nasty Juice Bronze Blend Salt likitin 2 farklı nikotin seçeneği bulunur: 35mg ve 50mg. Nikotin değerleri salt likit çeşitlerinde genellikle 20 mg’den başlar ve 50 mg’ye kadar çıkabilmektedir. İçerisinde doğal nikotin tuzları bulunduğu için nikotin seviyeleri bu şekildedir. Klasik e likit türlerinden farklı formda nikotin kullanıldığı için oranları kıyaslamak doğru olmayacaktır.

Nasty Juice Bronze Blend Salt Likit Şişe ve Kutu Özellikleri

Nasty Juice likit çeşitleri her biri farklı renk ve tasarımda likit şişesi ve kutularına sahiptir. Nasty Bronze Blend salt likit ise tütün ve karamel bazlı olduğu için kutu ve şişe tasarımında ağırlıklı olarak kahve tonları kullanılmıştır. 30 ml gorilla likit şişelerinde gönderilmektedir ve tüm şişeler çocuk kilidine sahiptir. Dolum kısmı ise oldukça incedir ve pod mod cihazınıza rahatlıkla likitinizi doldurabilirsiniz.

Nasty Juice likit Türkiye satışı online mağazalar üzerinden gerçekleşmektedir. Bu tarz Premium likitlerin çoğu zaman klon satışları gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle alışverişinizi güvenilir siteler üzerinden yapmakta fayda var.

Elektroniksigaraturkiye.com olarak tüm elektronik sigara markaları ve e sigara likit çeşitlerimiz %100 orijinallik garantisi ile sizlere gönderilir. Alışverişiniz süresince veya daha sonrasında aklınızda oluşan tüm sorularınız için canlı destek ekibimize veya mail desteğimize danışabilirsiniz.

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Likit 30 ML

Nikotin Değeri

35 mg, 50 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Likit 30 ML
Nasty Juice Bronze Blend Tobacco Salt Likit 30 ML

105.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password