200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30 ML

Ürünü Değerlendir

105.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Asap Grape Adlı Pod Modlarla Uyumlu Salt Likittir. Aralarına karışmış Mentol tadıyla, Üzüm Suyu ve Saf üzümün birleşimi Mükemmel Üzüm tadını bizlere sunmuş durumda, Sizleri bu taddan mahrum bırakamayız!

SKU: N/A

105.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

asap grape salt likit ozellikleri
Nasty Juice Asap Grape Salt

Nasty Juice tüm dünyada ün salmış, en başarılı elektronik sigara likit markalarındandır. Genel olarak birbirinden farklı ve başarılı aromalarıyla ve artistik paketleme özelliği ile bilinen e sigara likit markasıdır. Nasty Asap Grape Salt Likit ise markanın sevilerek tüketilen likit çeşitlerinden birisidir.

Son yıllarda pod mod elektronik sigara tipleri gittikçe popülerlik kazanmaktadır. Genel olarak daha küçük ve portatif yapıya sahip bu e sigara modelleri aynı zamanda sigara içim özelliğine sahiptir. Bir başka deyişle, MTL içim özelliğine sahip bu cihazlar, sigarayı taklit eden yapıları sayesinde sigarayı bıraktırma konusunda oldukça başarılıdır.

Pod mod elektronik sigara modellerinin uyumlu çalıştığı likit grubu salt likittir. Salt likit içerisinde nikotinin en saf hali, nikotin tuzunu barındırır. Bu sayede, kullanıcı salt likit kullandığı zaman hızlıca nikotin ihtiyacını giderir, sigaraya en yakın içimi yakalar.

Nasty Juice Asap Grape Salt Likit Aroması

Nasty Juice, yakın zamanda tüm likit serileri için salt likit çeşitlerini de oluşturdu. Böylece, lezzetli aromaları daha yüksek bazlı nikotin seviyelerinde içmeye olanak sağladı. Salt likit, yeni formülü sayesinde birey daha doyurucu nikotini herhangi bir boğaz ağrısı veya tahribi yaşamadan tüketilebilmektedir.

Nasty ASAP Grape Salt Likit,  siyah üzüm ve kiraz aromalarının mükemmel oranda birleşmesi ile oluşmaktadır. Nasty Juice firmasının imzası haline gelen hafif mentol aroması üzerine serpiştirilerek gün boyunca içebileceğiniz fresh bir likit ortaya çıkmaktadır.

Nasty ASAP Grape Salt Likit İçeriği

Nasty Juice Salt likit çeşitleri %50 VG % PG içeriklerinden olşmaktadır. Klasik elektronik sigara likit türlerinde bu oran 70/30 şeklindedir. Salt likit çeşitlerinde PG oranı genele göre daha yüksektir. Bunun sebebi ise PG oranı arttıkça boğaz vurum daha başarılı olur, birey daha etkili bir içim sağlar.

Nasty Juice Asap Grape iki farklı nikotin seviyesine sahiptir: 35 mg ve 50 mg. Bu nikotin değerleri klasik e sigara likit çeşitlerine göre yüksek görünse de, farklı yapıda oldukları için oranlamak doğru değildir. Tütünün en saf hali kullanıldığı için içimi son derece yumuşak olup bireyde boğaz tahrişi oluşturmaz.

Nasty Juice Asap Grape Salt Şişe Tasarımı

Nasty Juice ASAP Grape salt likit 30 ml şişe boyutuna sahiptir. Şişe üzerinde büyük yazı tipi ile Nasty Juice salt likit logosunun bulunduğu etiket mevcuttur. Şişenin diğer yüzünde ise Nasty Juice firması ile özdeşmiş bir karakter figürü mevcuttur. Salt likit şişeniz üzerinde yer alan diğer bilgiler ise firmaya ve likitinize ait bilgilerdir.

Nasty Salt likit çocuk kilidine sahip kapağı bulunur ve güvenilir içim sunmaktadır. Likit dolum aparatı ile elektronik sigara dolumu son derece rahattır.

Özetle Nasty ASAP Grape Salt Likit,

Üzüm ve böğürtlenin özel oranla birleşmesiyle ve hafif mentol aroması eklenerek ortaya son derece lezzetli, gün boyu içilebilir fresh likit çıkmaktadır. Nasty Juice tüm likit çeşitleri, uluslararası sağlık testlerinden geçmiş olup tüm geçerli sertifikalara sahiptir.

Bütün sağlık kontrollerinden geçmiş olan Nasty Juice likit firması, global çapta ün kazanarak milyonlarca kitleye ulaşmayı başarmıştır. Lezzetli aromaları ve temiz içerikleri sayesinde kullanıcılarının severek tükettiği Premium likit çeşididir.

Not: Nasty ASAP Grape, Salt likit grubunda olduğu için KESİNLİKLE pod mod elektronik sigara modelleri ile kullanılmalıdır.

 

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30 ML

Nikotin Değeri

35 mg, 50 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30 ML
Nasty Juice Asap Grape Salt Likit 30 ML

105.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password