200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit 60 ML

Ürünü Değerlendir

115.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Tütün Odaklı Gold Blend Tobacco Adlı Likitidir. Klasikleştirilmiş Tütünle Lüks Tütünün harmanlamış hali, badem taneleriyle kavruldu!

SKU: N/A

115.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

gold blend likit ozellikler
Nasty Juice Gold Blend Tobacco E Likit İnceleme

Nasty Juice tüm dünya da global çapta üne kavuşmuş yüksek kalitedeki premium e likit çeşitlerinden birisidir. Özellikle sigarayı yeni bırakan bireylerin sıkça tercih ettiği tütün aromalı likit çeşitlerini arttırmış ve farklı içim özelliklerine ait üç tane tobacco bazlı premium e likiti piyasaya sürmüştür.

Nasty Juice Tobacco/Tütün serisinde bulunan likit çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Nasty Juice Gold Blend, Nasty Juice Bronze Blend ve Nasty Juice Silver Blend. Her Nasty Juice likit çeşidi farklı tütün ve mix aromalardan oluşmaktadır. Ortak noktaları ise taze ne fresh tütün bazlı olmalarıdır.

Sigarayı bırakmayı düşünenler ve yeni bırakmış olan bireyler genellikle tütün aroma içeren likitlerden tercihlerini kullanmaktadırlar. Nasty Juice ise kullanıcıların bu isteklerine kulak kabartarak birbirinden lezzetli Tobacco serisini piyasaya sürmüştür. Her bir premium likit farklı tütün aromaları içermesinin yanı sıra ekstradan farklı aromaları da ekleyerek ortaya özgün likit çeşitleri çıkarmışlardır.

Nasty Juice Gold Blend içerisinde orijinal tütün aromasını net şekilde hissedersiniz. Hem klasik tütün hem de lüks tütün aromalarının uygun oranlarda birleşiminden oluşmaktadır. Bu elektronik sigara aromaya ek olarak badem aroması ile birleştirilmiş ve ortaya oldukça lezzetli likit çıkmıştır. Premium e likit içerisinde bulunan farklı aromalar içimi kolay ve daha yumuşak yapmaktadır. Hafif tatlımsı tat sayesinde oldukça yumuşak ve zevkli içime sahip bir premium e likit kullanıyor olurlar.

Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit İçeriği

Nasty Juice Gold Blend tütün bazlı premium e likittir. Nasty likitiniz ise yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. Likit içerisinde kimyasal madde bulunmaz. Uluslararası sağlık ve test kontrollerinden tam olarak geçmiştir ve kullanıcısına güvenilir bir içim sunmaktadır. Bu kontrollere ek olarak Nasty Juice uluslararası onaylı sertifikaya sahiptir.

Nasty Juice Malezya menşeili olup temiz ve lezzetli içeriği sayesinde birçok likit ödülü kazanmış olup Avrupa ve Amerika’da birçok ülkede en çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Nasty Juice Gold Blend likitten içerken farklı aroma tadını alırken buhar çıkış esnasında farklı aromayı hissedersiniz.

Elektronik sigara likit çeşitleri içerisinde birçok tobacco bazlı e likit seçenekleri bulunmaktadır. Bunun başlıca sebebi sigarayı yeni bırakanlar genellikle tütün içerikli likit arayışı içindedirler. Böylece sigaraya yakın his almaktadırlar. Tütün aromalı premium e likit arıyorsanız Nasty Juice Gold Blend likit çeşitlerine kesinlikle şans vermelilerdir.

Nasty Juice Gold Blend Nikotin Seçenekleri

Nasty Juice Gold Blend temiz ve güvenilir içeriğe sahiptir. Bu sayede likitinizi tükettiğiniz zaman boğaz ağrısı veya tahrişi oluşmaz. Böylece gün boyu tüketime uygundur.

Nasty Juice Gold Blend 3 farklı nikotin seçeneğine sahiptir: 0mg, 3mg ve 6mg’dir. Birçok elektronik sigara kullanıcısı bir süre nikotin oranını düşürerek bir süre sonra nikotinsiz likit arayışına girmektedir. Nasty Juice likit firması ise tüm e likit seçeneklerinde 0mg nikotin seçeneğine sahiptir.

Likit içerisinde ise nikotin seviyesi arttıkça boğaz vurum hissiyatı giderek artmaktadır. Yüksek nikotin seçeneklerinde bile kaliteli içerikleri sayesinde likitiniz boğazda tahrişe sebebiyet vermez, yumuşak içim özelliğine sahiptir.

Nasty Juice Gold Blend likitiniz yapı olarak ne çok kalın ne de çok akışkan yapıdadır. Elektronik sigara coil tasarımına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir ve coil yapısına veya pamuğuna zarar vermez. Uzun süre kullanmanızı sağlar. E sigaranızın watt değerini arttırdığınızda bile verimli bir çekim sağlarsınız ve yüksek buhar performansına ulaşabilirsiniz.

Nasty Juice Gold Blend Tobacco Dizayn ve Şişe Boyutu

Her bir Nasty Juice premium e likit serisi farklı ve orijinal tasarım özelliğine sahiptir. Her bir Nasty Juice likit şişesi üzerinde farklı tasarımlar bulunmaktadır. Nasty Juice Gold Blend likit külçe altın tarzında bir kutuya sahiptir. Son derece şık olan bu kutu alüminyumdan yapılmış olup üzerinde Nasty Juice logosu işlenmiştir.

Kutu içerisinde ise gorilla unicorn şişesi bulunmaktadır. Tüm Nasty Juice likit seçeneklerinde çocuk kilidi bulunmaktadır. Böylece kullanıcısına güvenilir bir içim sunmaktadır. Nasty Juice likit şişesi üzerinde Nasty logosu ve likit içerikleri bulunmaktadır.

Nasty Juice Gold Blend likit 60 ml gorilla şişe içerisinde kullanıcısına gönderilmektedir. Hem şişe hem de özel kutusu likiti daha ilgi çekici kılmaktadır.

Sigarayı bırakmayı düşünenler veya tütün aromalı likit sevenler için Nasty Juice Blend serisi şans verilmesi gereken yüksek kalitede premium e likit markasıdır.

Fresh tütün aromalarına ek olarak badem aromasının da serpiştirilmesi ortaya oldukça lezzetli elektronik sigara likiti çıkarmaktadır.

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit 60 ML

Nikotin Değeri

12 mg, 3 mg, 6 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit 60 ML
Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit 60 ML

115.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password