200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Ballin Migos Moon Likit 60 ML

Ürünü Değerlendir

115.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Ballin Tip Migos Moon Adlı Likittir. Portakal suyunu ve Portakal parçaları, Taze Limonla blender da çekildi.

SKU: N/A

115.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 1

nasty migos moon likit ozellikler
Nasty Juice Ballin Migos Moon Premium Likit İncelemesi

Nasty Juice Ballin Migos Moon zengin meyve aromalarının kokteylinden oluşmuş elektronik sigara likit çeşididir. Dalından koparılmış taze portakallar ve lezzetli limonata birleşiminden oluşmuş premium likit türüdür.

Nasty Juice Ballin likit serisi genellikle karışık meyve aromalarından oluşmaktadır. Bu sebeple kokteyl shaker tarzında şık şişelere sahiptir.

Nasty Juice Ballin Migos Moon Likit Aroma

Nasty Juice likit çeşitleri genellikle 2 veya daha fazla aromaların karışımından oluşmaktadır. Mix aromaları özel oranlarla oluşturulmaktadır. Nasty Juice markası her bir likit çeşidi üzerine aylarca çalışıp birbiri ile uyuşan en uygun ve en taze aromaları kullanmaktadır.

Nasty Juice Ballin Migos Moon taze portakal ve limon tatların uyumlu ölçülerde buluşmasıyla oluşmuştur. Ayrıca diğer Nasty Juice premium likit çeşitlerinde de olduğu hafif nane aromaları araya serpiştirilerek fresh gün boyu içebileceğiniz likit oluşturulmaktadır.

Özellikle kış meyvelerini seviyorsanız ve yazında bu tadı arıyorsanız Migos Moon en lezzetli likitlerden birisidir. Nasty Juice likit firması tüm likitlerinde yüksek kalitede taze aromaları kullanmaktadırlar. Böylece, milyonlarca kullanıcıya hitap ederek, elektronik sigara kullanıcılarının favori premium likit türlerine girmeyi başarmıştır.

Nasty Juice Ballin Migos Moon E Sigara Likit İçeriği

Nasty Juice likit markası Malezya menşeili bir firmadır. Ancak firma tüm uluslararası sağlık testlerinden ve denetimlerinden geçtiği için global bir e sigara likit firması olma başarısına sahiptir. Markanın genel olarak tütün ve meyve bazlı likit çeşitleri mevcuttur. Ayrıca sadece Nasty likit firmasına ait hafif nane aroma serpiştirilmesiyle bütün likitler fresh bir tada sahiptir ve gün boyu rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Nasty Ballin Migos Moon %70 VG %30 PG oranlarına sahiptir. Bu oranlar özellikle elektronik sigara kullanırken güçlü buhar bulutları çıkarmayı isteyenler için mükemmeldir. Nasty Juice tüm seri likit çeşitlerinde kullanılan içeriklerin hepsi yüksek kalitede olup CE sertifikası ile bireylere güvenli içim sunmaktadır.

Nasty Juice Ballin serisi 3 farklı nikotin seviyesine sahiptir: 0mg, 3mg ve 6mg. Nikotin oranı arttıkça e sigara likit boğaz vurum aynı oranda artmakta, bireyin nikotin ihtiyacını ona göre karşılamaktadır. Likit içerisinde bulunan nikotin de diğer bileşenler gibi ultra kaliteli olup kullanıcıda herhangi bir boğaz ağrısı/tahrişi oluşturmaz. Nikotin oranı artsa dahi birey içim esnasında rahatsızlık hissetmez.

Ayrıca Nasty Juice Ballin Migos Moon 0 mg seçeneğine sahiptir. Çoğu elektronik sigara kullanıcısı zamanla kullandıkları e likit nikotin oranını düşürmekte ve zamanla nikotinsiz likit arayışına girmektedirler. Çoğu premium likit markada da nikotinsiz likit seçeneği bulunmamaktadır. Ancak Nasty Juice firması kullanıcıların isteklerine kulak vererek tüm likit çeşitlerine 0 mg seçeneği eklemiştir.

Not: Nasty Juice Ballin Migos Moon ve diğer Nasty likit seçenekleri sub-ohm (atomizeri ve coili bulunan elektronik sigara çeşitleri) e sigaralar ile uyumlu çalışır. Ancak son yıllarda gittikçe popüler olan pod mod elektronik sigaralar ise “salt likit” çeşitleri ile uyumludur. Bu nedenle, eğer pod mod e sigara kullanıyorsanız Nasty Juice salt likit seçeneklerinden alışverişinize devam etmeniz gerekir.

Nasty Ballin Migos Moon E Likit Kutu ve Şişe Özelliği

Nasty Juice likit çeşitlerini bu kadar ilgi çekici kılan bir diğer özellik ise markanın likit şişe ve kutularına son derece özenle üretmesidir. Her bir likit şişesi için firma, içerdiği aromalar ile uyumlu renkte ve dizaynda üretim sağlamaktadır.

Ballin Migos ise portakal ve limon parçacıkları aroma bileşiminden oluştuğu için likit şişesi canlı turuncu bir renge sahiptir. Şişe boyutu 60 ml dir. Likit şişesi, kokteyl shaker görünümünden esinlenerek üretilmiştir.

İçerisinde iki adet mikro boyutlarda karışımı homojen kılmak için misket bulunmaktadır. Likiti elektronik sigara içerisine doldurmadan önce çalkamanız daha homojen tat almanızı sağlayacaktır.

Nasty Juice Türkiye satışları online mağazalar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ancak kimi satış sitelerinde ürünlerin klonları satılmaktadır. Bu da kullanıcı için hem sağlığı tehdit edici hem de elektronik sigara ve coile zarar verebilecek durumların önünü açmaktadır. Bu nedenle, alışveriş yaptığınız yerden aldığınız likit ve elektronik sigara ürünlerin %100 orijinalliğinden emin olmanızda fayda var.

Sitemizde bütün premium likit ve elektronik sigara ürünleri %100 orijinallik garantisine sahiptir. Likit ve cihazlar üzerinde batch code bulunmaktadır.

Böylece Nasty Juice resmi sitesine bu kodları girerek satın almış olduğunuz ürünlerin orijinalliğini gönül rahatlığıyla sorgulayabilirsiniz.

Alışverişiniz esnasında veya daha sonra aklınızda oluşan herhangi bir soru da canlı chat veya mail destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Ballin Migos Moon Likit 60 ML

Nikotin Değeri

3 mg, 6 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Ballin Migos Moon Likit 60 ML
Nasty Juice Ballin Migos Moon Likit 60 ML

115.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password