200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Ballin Bloody Berry Likit 60 ML

Ürünü Değerlendir

115.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Ballin Tip Bloody Berry Adlı Likittir. Orman Meyveleri ve Çileğin karışımı Limonla beraber zirveyi elinde tutuyor!

SKU: N/A

115.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

nasty bloody berry

Nasty Juice Ballin Bloody Berry Premium Likit İncelemesi

Nasty Juice Ballin Bloody Berry, markanın en çok tercih edilen likit seçeneklerinden birisidir. Birçok taze meyve aromasının karışması ile oldukça lezzetli premium likit oluşmaktadır.

Nasty Juice Ballin serisinde bulunan her bir likit farklı türdeki meyvelerin karışımından oluşmaktadır. Kullanıcıları meyveli kokteyli olarak nitelendirmektedir. Bloody Berry e sigara likit: taze orman meyveleri ve kiraz karışımına ek olarak hafif limon parçacıkları eklenerek ortaya enfes meyve karışımı çıkmaktadır. Hem kiraz hem çilek hem de diğer meyvelerin tadını her çekiminizde kokteyl şeklinde yudumlamanızı sağlar. Ayrıca içerisine hafifçe serpiştirilmiş taze limon parçacıkları ise gün boyu kullanabileceğiniz taze ve fresh e sigara likiti ortaya çıkarmaktadır.

Nasty Juice Ballin Bloody Berry Elektronik Sigara Likit Aroma

Nasty Juice Bloddy Berry diğer birçok premium likit çeşitlerinden farklı olarak sayıca fazla aromanın birleşmesinden oluşmaktadır. Orman meyvelerinin yanı sıra, kiraz ve çelik aromalarının özel oranlarda birleşmesinden oluşmaktadır.

Nasty Juice Bloody Berry ek olarak fresh bir tat elde edilmesi için limon parçacıkları eklenerek taze bir çekim sunmaktadır. Elektronik sigara kullanırken çekim esnasında meyve kokteylini hissederken buhar çıkış esnasında limon ferahlığını hissedersiniz.

Nasty Ballin Bloody Berry Elektronik Sigara Likit İçeriği

Nasty Juice markası Malezya menşeili e sigara likit firmasıdır. Firma uluslararası geçerliliği olan birçok sağlık testinden %100 başarı ile geçmiştir. Tüm içeriklerinin saf ve yüksek kalitede olduğu belgelenmiştir. Bu testlerin sonuçları ile Nasty Juice likit firması ivme kazanarak tüm dünya da en çok satılan premium likit türleri arasına girmeye hak kazanmıştır.

Nasty Juice Ballin Bloody Berry likit, diğer premium likit çeşitlerinde olduğu gibi %70 VG ve %30 PG oranlarına sahiptir. Özellikle e sigara kullanırken güçlü buhar bulutları çıkarmayı seven bireyler içim mükemmel bir premium likit türüdür. Yüksek VG oranı sayesinde likit buhar performansı oldukça güçlüdür.

Nasty Juice Ballin Bloody Berry 3 farklı nikotin oranına sahiptir: 0mg, 3mg ve 6mg. Likit içerisindeki nikotin oranı arttıkça boğaz vurum aynı oranda artar. Kullanıcı daha net şekilde nikotin ihtiyacını gidermiş olur. Diğer içeriklerde de olduğu üzere kullanılan nikotin ise kanıtlanmış ve yüksek kalitedeki bir içeriktir. Böylece, nikotin oranı ne olursa olsun, kullanıcı boğazda herhangi bir ağrı/tahriş hissetmemektedir.

Birçok elektronik sigara kullanıcıları bir süre sonra nikotin seviyelerini düşürmektedir. Sonuç olarak 0mg yani nikotinsiz likit kullanmaktadırlar. Ancak birçok premium likit markası nikotinsiz likit seçeneğine sahip değildir. Nasty Juice likit çeşitleri ise, kullanıcılarının istekleri doğrultusunda nikotinsiz likit çeşitlerini piyasaya sürmüştür.

Nasty Ballin Bloody Berry Likit Şişesi

Nasty Juice firmasını ilgi çekici kılan özelliklerinden birisi likitleri için kullanılan şişe ve kutulardır. Her bir Nasty Juice likit şişesi, likit aromasıyla paralel renk ve dizayna sahiptir.

Nasty Juice Ballin serisi, meyve kokteyllerinden oluşan likit türleridir. Firma, bu nedenle likit şişesini oluştururken koktely shakerdan esinlenerek oluşturmuştur.

Bloody Berry likit 60 ml boyutunda olup koyu pembe/fuşya rengine sahiptir. Şişe içerisinde iki adet mini boyutlarda misket bulunmaktadır. Şişeyi salladığınız zaman içerisinde bulunan likitin homojen şekilde karışmasını sağlar ve elektronik sigara kullandığınız zaman aroma tatlarını daha net şekilde almanıza yardımcı olur.

Nasty Juice Türkiye de satışı online alışveriş siteler üzerinden gerçekleşmektedir. Ancak altını çizmekte fayda var: kimi zaman klon/orijinal olmayan likitler kullanıcılara satılabilmektedir. Bu durum ise hem bireyin sağlığını tehdit eder hem de elektronik sigara ve coil gibi parçaların zarar görmesine neden olabilir.

Sitemizde Nasty Juice likit ve diğer bütün premium likit türleri %100 orijinallik garantisine sahiptir. Likit şişesi üzerinde batch code bulunmaktadır. Bu kodu kazıdıktan sonra, nasty juice likit firmasının resmi web sitesine girerek orijinalliği sorgulayabilir ve likitinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Alışverişiniz esnasında veya daha sonrasına aklınızda oluşan herhangi bir soru da canlı chat ve mail destek ekibimize danışabilirsiniz.

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Ballin Bloody Berry Likit 60 ML

Nikotin Değeri

3 mg, 6 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Ballin Bloody Berry Likit 60 ML
Nasty Juice Ballin Bloody Berry Likit 60 ML

115.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password