200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Nasty Juice Asap Grape Likit 60 ML

Ürünü Değerlendir

115.00

Nasty Juice Firmasının Ürettiği Asap Grape Adlı Likittir. Saf Üzüm tadının ağızımız da bıraktığı mükemmel tadı hepimiz biliriz. Üzümü Üzüm suyuyla Yıkayıp karıştırmışlar üstüne mentol aroması damlatmışlar!

SKU: N/A

115.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 0

asap grape likit
Nasty Juice Asap Grape, Nasty Juice premium likit serisinin en çok tercih edilen premium likit çeşitlerinden birisidir. Elektronik sigara likit kategorisinde gün boyu sıkılmadan içebileceğiniz ferah likit çeşididir.

Nasty Asap Grape saf üzümden yapılmaktadır. Nasty Juice likit firmasının imzası olan hafif nane aroma serpiştirilmesini Asap Grape premium likit çeşidinde de görmektedir. Bu sayede kullanıcılar elektronik sigara kullanırken birden fazla likit aromasını hissetmektedirler. Örneğin, vaping esnasında saf üzümü hissederken buhar çıkışı esnasında nane ferahlığını hissetmektedirler.

Genel olarak elektronik sigara likit çeşitleri içerisinde üzüm aromalı birçok premium likit bulunmaktadır. Ancak sürekli gün içerisinde içim esnasında bir süre kullanıcıyı bayan bir tat bırakmaktadırlar. Nasty Asap Grape ise temiz ve kaliteli içeriği sayesinde gün boyu içilen premium likit türüdüri. E sigara kullanıcısına smooth bir içim sunmaktadır.

Nasty Juice Asap Grape Hakkın Bilinmesi Gerekenler

Nasty Juice likit firması menşei Malezya olup global çapta üne kavuşan nadir premium likit markasıdır. Bunun ana sebebi Nasty Juice bütün likit testlerinden geçmiş olup uluslararası sertifikalara sahip olmasıdır.

Ayrıca firma her bir likit çeşidi için uzun aylar çalışıp piyasaya sürmekte olduğunu belirtmiştir. Yani, en lezzetli oranları yakalayıp likitleri o şekilde oluşturmaktadır. Lezzetine ek olarak Nasty Juice likit içeriği yüksek kalitedeki bileşenlerden oluşmaktadır. Bu sayede içiminiz en yüksek performansta gerçekleşmektedir.

Nasty Juice Asap Grape likit ne çok ince ne de çok kalın yapıya sahiptir. Birçok coil üzerinde test yapılmış olup, kaliteli içeriği sayesinde elektronik sigara coil inize zarar vermez, torku oluşturmaz.

Nasty Asap Grape Likit İçeriği

Nasty Juice premium likit olup ürünleri %70 VG %30 PG içeriğine sahiptir. Genel olarak premium likit çeşitlerindeki oran 70/30 şeklindedir. Böylece hem aroma iletimi mükemmeldir hem de güçlü buhar bulutları çıkarmanızı sağlar.

Nasty Juice likit çeşitlerinde kullanılan nikotin ise yine birçok testten geçmiş olup yüksek kalitedir. Bu nedenle likitiniz hiçbir şekilde boğazınızda ağrı/sızı oluşturmaz. Nikotin seçenekleri: 0 mg, 3 mg ve 6 mg şeklindedir. Nikotin seviyesi arttıkça likit boğaz vurum aynı oranda artmaktadır. Fakat hiçbir zaman boğazda tahriş oluşturmaz.

Ek olarak belirttiğimiz gibi Nasty Juice 0mg nikotin seçeneği bulunmaktadır. Nikotin seviyesini düşürmek isteyen elektronik sigara kullanıcıları için lezzetli bir nikotinsiz likit seçenektir.

Nasty Asap Grape Premium Likit Kutu ve Şişe Özellikleri

Nasty Juice likit firmasını rakiplerinden ayıran bir diğer özellikleri ise ürünlerinin dizayn ve tasarımlarına son derece dikkat etmeleridir. Her bir likit seçeneği için farklı kutu ve şişe dizaynına sahiptir.

Orijinal Nasty Juice Asap Grape likit kutusu siyah ve pembe ağırlıklıdır. Her bir likit kutusu üzerinde farklı karakter bulunmaktadır. Likitinizin kutusu üzerinde kabartmalı şekilde Nasty Juice logosu bulunmaktadır. Ayrıca kutu üzerinde likitin ismi ve likite dair bilgiler yer almaktadır. Kutu son derece sağlam olup e sigara likit saklama kabı olarak kullanılabilir. Bir diğer avantajı ise kutu güneş geçirmez, bu sayede likit raf ömrü oldukça uzun kalır.

Nasty Juice Asap Grape 60 ml likit şişesinde gönderilmektedir. Gri taban üzerine pembe logo ve yazılar bulunmaktadır. Likit kapağı ise ince uçlu olup elektronik sigara dolum için son derece uygundur.

Ayrıca Nasty Juice premium likit çeşitleri üzerinde kod bulunmaktadır. Bu kodu kazıyarak premium likit orijinallik kodunu elde etmiş olursunuz. Böylece klon likit tüketiminin önüne geçmiş olursunuz.

Ürün Bilgileri: Nasty Juice Asap Grape Likit 60 ML

Nikotin Değeri

3 mg, 6 mg

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasty Juice Asap Grape Likit 60 ML
Nasty Juice Asap Grape Likit 60 ML

115.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password