200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Juul Elektronik Sigara Başlangıç Seti (UK Version)

Ürünü Değerlendir

699.00

SKU: no: 1023

699.00

41 adet stokta

İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 5

juul pod mod tanitim

Juul Pod Mod Elektronik Sigara ile benzersiz bir sigara deneyimine hazır mısınız?

Elektronik sigara dünyası gün geçtikçe gelişmekte ve piyasaya birçok yeni cihaz sürülmektedir. Son yıllarda ise pod sistemli elektronik sigaralar gittikçe trend olmakta ve tercih edilmeye başlanmaktadır.

Pod sistemli elektronik sigaraların tüm dünyada bu kadar bilinmesini sağlayan en önemli cihazlardan birisi Juul Pod Mod’dur. Juul pod mod piyasaya sürüldüğü günden itibaren büyük yankı uyandırmış ve e sigarada yeni çağ başlatmıştır.

Juul hem tasarım hem de içim olarak geleneksel elektronik sigaralara göre oldukça farklıdır. Ultra hafif bir pod mod olan Juul; normal sigarayı taklit etmektedir. İçim ve tutuş şekli olarak normal sigaraya oldukça benzemektedir. Bu sayede, birçok kullanıcı sigarayı bıraktığını belirtmektedir. Bu yazımızda, Juul Pod Mod elektronik sigarayı hem tasarım hem de performans açısından detaylıca inceleyeceğiz.

Juul Pod Mod Genel Özellikleri

juul ozellikler

 • Juul Pod Mod geleneksel elektronik sigaralara oranla çok daha küçük ebatlara sahiptir. E sigara piyasasındaki en hafif cihazlardan birisi olup, cep boyutuna göre tasarımı yapılmıştır.
 • Güçlü MTL içim özelliğine sahiptir. MTL içimin bir diğer ismi sigara içimdir. Bu içim tarzı kullanıcısına sigara içiyormuş hissiyatı verir ve boğaz vuruma odaklanır. Böylece kullanıcısını kolayca doyuma ulaştırır.
 • Juul pod mod akıllı çipe sahiptir. Bu sayede herhangi bir ayara ihtiyaç duymadan elektronik sigaranız kendi sıcaklık kontrolünü otomatik gerçekleştirir.
 • Juul elektronik sigaranız bu smart chip sayesinde kuru çekim oluşmasını engeller. Bu sayede kartuşunuz yanmaz ve yanık likit tadı almazsınız.
 • Juul pod mod kit içerisinden gelen şarj aleti ile şarj olur. Ortalama bir saatte cihazınız tam şarja ulaşır. %100 şarj ortalama bir kullanıcı için günlük kullanıma yeterli olacaktır.
 • Juul pod lar San-Francisco’da üretilmekte olup tüm dünyada satış rekorları kırmaktadır. Juul elektronik sigaranızın bir diğer önemli özelliği ise sigara rahatsız edici koku bırakmaz. Kapalı alanda içtiğinizde bile herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Ayrıca, içerisinde diğer zararlı maddeleri içermediği için dişleri sarartmaz ve ağızda kötü koku bırakmaz.

Juul Pod Mod Dizayn ve Tasarım Özellikleri

İlk olarak, Juul pod mod e sigara boyutu ortalama bir dal sigara boyutunda olup büyük benzerlik taşımaktadır. Elektronik sigaranızın pod ve kartuş kısımları ile birlikte normal sigaraya göre birkaç cm uzundur. Ayrıca pod sistemli e sigara çeşitleri içerisinde Juul en hafif olanlarından birisidir.

Juul pod mod diğer birçok elektronik sigara çeşitlerine göre ultra ergonomik yapıya sahiptir. İki parmağınızın arasında gerçek bir sigara tutuyormuş gibi tutup çekim yapmanızı sağlar.

Eğer pod mod e sigaranıza yakından bakarsanız küçük LED ışık göstergesini göreceksiniz. Her çekim yapışınızda LED ışık yanacaktır. Ayrıca LED ışık sayesinde cihazınızın şarj durumu hakkında bilgi alırsınız. Eğer LED ışık yeşil yanarsa full şarjı, sarı renkte yanar. Kırmızı ise şarjınızın azaldığını belirtmektedir.

Juul Pod Mod Yapı Kalitesi

Juul tek parça şeklinde olan bataryası yapısal olarak göze çarpan ilk özelliktir. Herhangi bir ekstra pil veya parça takmanıza gerek kalmaz. Juul pod modunuza dokunduğunuzda ise pürüzsüz bir hissiyat vererek kalitesini açık bir şekilde ortaya koyar.

temizlik

Juul cihazınızın üzerinde, diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi USB girişi bulunmaz. Şarj sistemi çok daha özel yapıdadır. Juul kitiniz içerisinden özel şarj cihazı çıkar. Şarj cihazı oldukça küçük ve portatiftir. Yer kaplamaz ve günlük taşımaya uygundur. Pod modunuzu şarj aletinin üstüne yerleştiriniz. Manyetik contalar sayesinde şarj aletine tam olarak oturacaktır. Şarj aleti USB girişli olup, dilerseniz adaptörünüze dilerseniz bilgisayarınıza Juul pod modunuzu bir saat içerisinde şarj edebilirsiniz.

Juul Mod Teknik Özellikler

 • Juul pod mod cihazınızın batarya boyutu (kartuşu ile birlikte) 9.5 cm, genişliği ise 1.5 cm dir.
 • Juul kartuşlar tak/çıkar mekanizmasına sahiptir. Bu özellik Juul cihazınızı oldukça pratik kılmaktadır. Kartuşlardan herhangi bir likit sızma vb sorunlar yaşamazsınız. Kartuş kapasitesi 0.7 ml olup, hazır dolum şeklinde sizlere gönderilmektedir.
 • Juul kartuşlarının bir farklı özelliği ise nikotin çeşidi olarak ikiye ayrılmasıdır. USA içerikli olan kartuşlarda bulunan nikotin oranı %5 tir, EU ve Israel yazısı bulunan kartuşlardaki nikotin oranı ise % 1.7 dir.
 • Juul pod modunuzu kullanırken ekstra Watt girişi veya komplike ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Smart çip sayesinde elektronik sigaranızın sabit watt çıkışına sahiptir.
 • Juul otomatik sıcaklık kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu da cihazınızı kuru çekime karşı korur. Kartuşlardaki likitiniz bittiği anda cihaz bu sistem sayesinde çekim yapmaz. Böylece yanık likit tadı almanızı engeller.

Juul  Mod Elektronik Sigara Avantajları:

 • Güçlü nikotin İçeriği: Juul kartuşlarında iki adet nikotin seçeneği bulunmaktadır. Nikotin açısından kullanıcılarını tatmin etmektedir.
 • Boğaz vurum: Juul pod modların en çok beğenilen özelliklerinden birisi de güçlü boğaz vurum sağlamasıdır. Bu özelliği sayesinde elektronik sigaranızdan birkaç çekim size yeterli olacaktır. Uzun sürelik nikotin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
 • Portatif: Boyut olarak bir sigara dalına çok yakındır. Ayrıca ultra hafif yapısı sayesinde portatiftir. Gün içerisinde çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
 • Kolay kullanım: Cihazınız kartuş sistemine sahiptir. Kartuşlardaki likit ise hazır dolum şeklinde kullanıcısına gönderilir. Herhangi bir likit doldurma vb işlem yapmadan kartuşu direk Juul pod modunuza takarak çekim yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Hızlı şarj: Juul pod modlar hızlı şarj özelliğine sahiptir. Bir saat gibi kısa sürede şarj olarak kullanıma hazır olur. Ayrıca şarj esnasında, çekim yapmanıza izin veren mekanizmaya sahiptir.
 • Kartuş değişimi: Juul kartuşlar özel olarak başlangıç kit içerisinde gönderilmekte ve harici şekilde de satılmaktadır. Bir kartuşunuz bittiğinde tek yapmanız gereken o kartuşu çıkarıp bir diğerini takmanızdır.
 • Yoğun aroma iletimi: Juul kartuşlar birçok farklı aroma seçenklerine sahiptir. Mango, Virginia Tobacco, Royal Creme, Mint, Cucumber, Clasik Tobacco, Apple Orchard, Glacier Mint, Alpine Berry, Golden Tobacco ve Vanilla kartuş seçenekleridir. Her biri Juul mekanizmasına özel olarak iletilmiştir. Her çekim yaptığınızda net likit aromasını da hissedersiniz.

Juul Kartuşlara Kendim Dolum yapabilir miyim?

Juul firması kartuşlara dolum yapılmasını önermemektedir. Ancak, birçok kullanıcı hem istedikleri likiti dolum yapmak istemekte hem de böylece daha ekonomik kullanım yapmak istemektedir. Kartuşlar aşağı kısmından açılarak ince uçlu likit şişeleri ile dolum yapılabilir.

juul pods

Ayrıca, sitemizde bboş Juul kartuşlar satılmaktadır. Bu kartuşlar Juul cihazınızın gövdesine tam oturur ve tekrar tekrar doldurulabilme özelliğine sahiptir. Bu anlamda elektronik sigaranızı daha ekonomik yapmaktadır.

Buna ek olarak, Juul pod sistemli elektronik sigaradır. Bu nedenle, salt likit ile kullanılması gerekir. Sitemizde, Juul Podlar için özel olarak dizayn edilmiş ithal Mr. Juul likitlerimiz bulunmaktadır. Bu likitler ile Juul kartuşlarınızı doldurabilir ve içim yapabilirsiniz. Bu anlamda hem lezzetli tatlar denemiş olursunuz hem de içiminizi daha ekonomik hale getirirsiniz.

Sonuç olarak Juul Pod Mod Elektronik Sigara,

Pod sistemli elektronik sigara, San Francisco’da üretilen Amerikan menşeili cihazlardır. Pod mod cihazların tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmasını ve bilinmesini sağlayan en önemli tanıtıcısı olmuştur. Hatta kullanıcıları Juul için elektronik sigara dünyasının “iphone’u” olarak adlandırmaktadır. Şarj cihazından, yapı mekanizmasına kadar oldukça özgün yapıya sahiptir.

Kartuş sistemi de Juul pod mod gibi orijinal yapıya sahiptir. Kartuşlar farklı likitler ile hazır dolum şeklinde gönderilir. Bu anlamda oldukça pratiktir. Kartuşlar kullan/at şeklinde dizayn edilmiştir. Ancak daha ekonomik içim yapmak isteyen elektronik sigara tüketiciler için sitemizde boş Juul kartuşlar satılmaktadır. Ayrıca, ithal Mr. Juul salt likitler ile kartuşlarınıza dolum yapabilirsiniz. Ekonomik olarak da mükemmel bir içim elde etmenizi sağlar.

Son olarak Juul Pod Mod, elektronik sigara dünyasına yeni bir soluk getirmiş ve pod sistemli cihazları tüm dünyaya tanıtmıştır. Juul pod mod MTL içim yani sigara içim özelliğine sahiptir. Juul cihazınızdan aldığınız her nefeste kaliteli boğaz vuruma sahip olursunuz ve birkaç puff’ta doyuma ulaşırsınız. Buna ek olarak, içim kalitesi ve yapı olarak sigaraya oldukça benzediğinden birçok kullanıcı Juul sayesinde sigarayı bıraktığını belirtmektedir. Bu anlamda, kullanıcılara daha sağlıklı yaşam stili sunmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

0.0 / 5
0
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Juul Elektronik Sigara Başlangıç Seti (UK Version)
Juul Elektronik Sigara Başlangıç Seti (UK Version)

699.00

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Yeni Kullanıcı Oluştur
Reset Password