200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

JustFog MiniFit Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

(1 müşteri incelemesi)

379.90

SKU: no: 1006

379.90

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 14

farkli renkler

JustFog MiniFit ile benzersiz bir e-sigara deneyimine hazır mısınız?

Elektronik sigara endüstride henüz +10 yıl civarında var olmasına rağmen yüzlerce farklı cihaz karşımıza çıkmaktadır. Bundan birkaç sene önce mod elektronik sigaralar genel olarak kullanılmaktaydı. Ancak son senelerin yeni trendi olan pod sistemli elektronik sigara gittikçe popülerleşmekte ve kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır.

Pod mod sistemli elektronik sigaralar genel olarak sigara içim özelliğine sahiptir. Yani, sigaraya en yakın çekim hissiyatını sağlayan cihazlardır. Ayrıca, saf nikotin tuzlarından yapılan “salt likit” ile cihazdan çektiğiniz birkaç nefes size fazlasıyla yetecektir.

Pod sistem e sigaralar gittikçe trend olması dolayısıyla, birçok yeni marka ile karşılaşmaktayız. Şüphesiz ki, pod mod sektörün en iyi markalarından birisi JustFog’tur. MiniFit; JustFog şirketinin pod sitemli elektronik sigarasıdır. Eğer sigara kullanıcısıysanız ve sigarayı bırakmaya çalışıyorsanız, JustFog MiniFit ile içim yapmanızı kesinlikle öneririz. Birçok kullanıcı, uzun yıllar kullandıkları sigarayı MiniFit sayesinde bıraktıklarını belirtmektedir. Bunun başlıca sebebi MiniFit’in MTL çekime uygun olması ve içerken sigara içiyormuş hissiyatı vermesidir.

JustFog MiniFit Elektronik Sigara Kit İçeriği

JustFog MiniFit paket icerigi

 • 1 x JustFog MiniFit Pod
 • 1 x JustFog Kartuş (coil içerisinde bulunur)
 • Şarj kablosu (Orijinal mikro USB kablosu)
 • Kullanım kılavuzu

JustFog MiniFit Pod Genel Özellikler

 • Elektronik sigaranızın boyutları 70 mm x 16 mm x 22 mm şeklindedir. Bu boyutlara e sigaranızın kartuşları da dahildir. MiniFit piyasadaki minimal boyutlarda olan cihazlardan birisidir. Oldukça hafif ve küçük olması sayesinde cebinizde veya çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu anlamda birçok elektronik sigara oranla çok daha portatiftir.
 • JustFog MiniFit e sigaranızın bir diğer avantajlı yanı ise tekrar doldurulabilen kartuş sistemine sahip olmasıdır. Kit içerisinde size gönderilen kartuşunuzu tekrar tekrar doldurabilirsiniz. Bu anlamda cihaz oldukça cep dostudur.
  minifitin boyutu
 • MiniFit gövdesi üzerinde tek tuş bulunur. Birçok işleminizi bu ateşleme tuşu ile gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik sigaranızda diğer geleneksel mod cihazlarda var olan kompleks ayarlar ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tak-çıkar sistemi e-sigaraya yeni başlayanlar için bile oldukça kolaydır.
 • JustFog MiniFit elektronik sigaranızdan sabit voltaj alırsınız. Voltaj değeri 3.4V’dir. Bu sayede cihazınızın şarjı azaldığında bile çektiğiniz nefesin kalitesi her zaman aynı düzeyde kalır.
 • JustFog MiniFit kit ile dahili bataryasıyla gönderilir. Batarya gücü 370 mAh’tır. Elektronik sigaranızın boyutuna göre oldukça güçlü bataryadır. Ayrıca, cihaz sigara çekime uygun olduğu için batarya gücü tam bu amaca göre oluşturulmuştur.
 • Pod sistemli elektronik sigaranızın likit kapasitesi 1.5 ml dir. Geleneksel elektronik sigaralar için bu hacim genellikle bireylere günlük yetmez. Ancak, pod sistemli elektronik sigaralar salt likit ile uyumludur. Bu nedenle, likit tüketimi diğer e-sigara çeşitlerine göre çok daha azdır. Bu nedenle JustFog MiniFit likit kapasitesi size fazlasıyla yetecektir.
 • Elektronik sigaranızın şarj durumunu takip edebilmeniz için LED ışık göstergesi bulunmaktadır. LED ışık farklı şarj göstergelerine göre renginiz değiştirerek kullanıcısını bilgilendirir.
 • JustFog MiniFit e sigara piyasasındaki en hafif cihazlardan birisidir. Buna ek olarak kompakt ve şık dizaynı ile oldukça dikkat çekicidir. Az yer kaplaması ve sağlam malzemesi sayesinde kullanıcı dostu Pod Mod’dur.
 • JustFog MiniFit 1.6 ohm coil ile beraber sizlere gönderilir. Coil hem sigara içime göre dizayn edilmiştir. Hem de yüksek kalitede aroma iletimini sağlar. Böylece kullandığınız likitten maksimum keyif almanızı sağlar.
 • Cihaz şarj edimi oldukça kolaydır. Tek dikkat etmeniz gereken husus kit içerisinden çıkan cihaz için özel üretilmiş USB kablo ile şarj ediniz.
 • JustFog istenmeyen durumlara karşı da cihazınıza koruma yazılımları yüklemiştir. Ekstra güç girişini engelleyen ve kısa devre sorununa karşı tüm güncel yazılımlar yüklenerek cihazınızı korur.

parcalari
JustFog MiniFit Kullanımı

Elektronik sigaranızın ateşleme tuşuna 4 kere seri şekilde basıldığında cihazınız açılacaktır. Tekrar aynı tuşa bastığınızda cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. E sigaranız sabit voltaj çıkışlıdır. Bunun size sağladığı avantaj ise şarjınız ister az ister çok olsun cihazdan aldığınız verim aynı kalacaktır.

minifit dugmeleri

Cihazınızın gövde kısmında, e sigaranıza entegre olmuş şekilde buton bulunur. Kullanımı oldukça kolay ve rahattır. E sigaranıza bakmıyorken bile rahatlıkla aktivite edersiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken husus, cihazınızı cebinize veya çantanıza koyduğunuzda kapatıp koymanızda fayda var. Aksi taktirde siz farkında olmadan ateşleme tuşuna basabilirsiniz.

MiniFit Likit Dolumu

E sigaranıza likit dolumunun nasıl yapılacağını anlatmadan önce; çok önemli bir hususun altını çizmekte fayda var. JustFog MiniFit bir pod mod olup kesinlikle “salt likit” ile tüketilmesi gerekir. Geleneksel e-likit çeşitleri cihaza zarar verebilir veya verimliliğini düşürebilir. Bu nedenle birçok likit firması piyasaya yeni salt likitler sürmektedir.

pod mod minifit kartus dolumu

Elektronik sigaranıza dolum cihazın pod kısmından yapılmaktadır. Dolum işlemini gerçekleştirmek için ilk önce pod kısmını cihazın ana gövdesinden ayırınız. Daha sonra pod kısmının kapağını açınız. Küçük plastik bir paneli gördükten sonra, kolayca cihazınıza likitinizi dolurabilirsiniz.

Likitinizi doldurduktan sonra pod kısmını tekrardan gövdeye bağlayınız. Daha sonra 10-15 dakika kadar bekleyiniz. Bu sürede pod salt likiti tamamen emer ve cihazı çekim için hazırlar. Sonrasında ateşleme tuşuna basarak cihazınızı çalıştırabilirsiniz.

JustFog MiniFit Şarj Edimi

350 mAh değerine sahip bataryayı kit içerisinden çıkan mikro USB kablo ile şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde cihazınız hem güvenli şekilde şarj olur hem de hızlı şekilde %100 şarja ulaşır. Pod sistemli elektronik sigaranızın %100 şarja ulaşması ortalama bir saat içerisinde gerçekleşmektedir.

minifit batarya

Şarj esnasında LED ışık beyaz yanmaktadır. E sigaranız %100 şarja ulaştığında ise ışık tamamen ortadan kaybolur. Ayrıca, 3 batarya şarj seviyesi bulunmaktadır. Böylece cihazınızın şarj yüzdesini anlamanıza yardımcı olur. 3 ışık yanıyorsa full şarj, 2 ışık yanıyorsa %65 şarj ve 1 ışık yanıyorsa %35 şarj veya daha altında anlamına gelmektedir.

minifit göstergeler

Sonuç olarak JustFog MiniFit Pod Kit;

MiniFit elektronik sigara marketindeki en küçük boyutta olan cihazlardan biri olmasına rağmen güçlü performans sergilemektedir. Cihaz portatif ve ergonomik olması sayesinde günlük kullanım için oldukça uygundur. Bu anlamda hem hafif hem de yüksek performans isteyen kullanıcılar için JustFog MiniFit en uygun pod sistem e sigara çeşitlerinden birisidir.

Ayrıca, günlük yaşantınızda adaptör veya laptob USB girişini kullanarak cihazınızı bir saat gibi kısa sürede şarj edebilirsiniz. Bu anlamda oldukça kullanışlı bir elektronik sigaradır. Sadece 7 cm uzunluğunda olup, cüzdanınızda bile taşıyabilirsiniz. Bunlara ek olarak, e sigaranız sade ve şık bir dizayna sahiptir.

Batarya gücü boyutuna göre oldukça yüksek olup hem çekim gücü hem de aroma iletimi en başarılı pod modlardan birisidir. Her çektiğiniz nefeste likitinizin aromasını hissederseniz ve boğaz vurumu oldukça başarılıdır.

Minifit Fiyat ve Performans

olarak değerlendirdiğimizde tüketicinin memnun kaldığı cihazlardan birisidir. Elektronik sigara fiyat karşılaştırması yapıldığında birçok cihaza göre çok daha uygun fiyattadır. Buna rağmen yüksek kalite ve performans göstermektedir. Sonuç olarak, Minifit fiyat ve performans olarak sahip olacağınız en iyi pod sistemli e sigaralardan birisi olarak kayda geçmektedir.

Ürün Bilgileri: JustFog MiniFit Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

renk

Bronz, M Black, M Blue, M Red, gümüş, kırmızı, mavi, pembe, siyah, turuncu

1 Değerlendirme JustFog MiniFit Pod Mod Elektronik Sigara Kiti için

5.0 / 5
1
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR
Tümünü Göster En Faydalı En Yüksek Puana Sahip En Düşük Puan
 1. Furkan ayhan turgutlu

  Tahmini teslimat ne kadar sürer ve bayiniz veya mağazanız hangi ilde, aynı ilde olursak teslimat süresi kısalırmı.

  Faydalı Buldum (0) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.

  Ürünü Değerlendir

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  JustFog MiniFit Pod Mod Elektronik Sigara Kiti
  JustFog MiniFit Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

  379.90

  Elektronik Sigara Türkiye
  Logo
  Yeni Kullanıcı Oluştur
  Reset Password