200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

JustFog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

(2 müşteri incelemesi)

328.00

JustFog C601 flash disk boyutunda ve sağlam gövdesi ile uzun soluklu pod mod keyfi yaşamanıza olanak sağlar !

SKU: 1005

328.00

Temizle
İstek listeme ekleİstek Listene Eklendi!İstek Listesinden Kaldırıldı. 12

You may also like…

tasarim

JustFog C601, Elektronik sigara endüstrisinin gün geçtikçe gelişmekte olduğunu ortaya koyan pod modlardan birisidir . Son yılların trendi ise pod kit e sigaralardır. Pod kit e-sigaralar sektörde yeni olmasına rağmen şimdiden milyonlara ulaşmıştır.

Pod mod e sigaralar içim olarak genellikle MTL içime sahip olup, salt likitler ile uyumludur. Normal sigara içimine oldukça yakın olup, geleneksel elektronik sigaraların yerini alacak gibi görünüyor.

Bu doğrultuda, JustFog elektronik sigara firması ise yeni sistemli pod mod e-sigaların üretici öncü firmalarından birisidir. Güney Kore menşeili olan firma, Minifit cihaz ile adını tüm dünyaya duyurduktan sonra C601 serisi ile başarısını pekiştirmektedir.

boyutlar

JustFog C601 Pod Mod Genel Özellikleri

JustFog C601 MTL çekime sahip özgün tasarıma pod mod e sigaradır. Kartuş sistemine sahip olup 650 mAh batarya gücüne sahip bir cihazdır. Boyut olarak e sigara endüstrisindeki en minimal ve hafif cihazlardan birisidir. Bu anlamda, cihazınız portatif olup günlük kullanıma oldukça uygundur.

ayrilmis

JustFog C601 pod kitin bir diğer artı yönü ise ağızlık kısmının siz kullanmadığınızda korunmasıdır. Böylece cihazınız kirlenmez ve hijyenik bir içim size sağlar. İçim yapmak istediğinizde, cihazın üst kısmını dairesel hareketle aşağıya indirerek çekiminizi yapabilirsiniz.

JustFog C601 sportif bir tasarıma sahip olup, pürüzsüz materyalden yapılmış olup kullanıcısına dokunduğunda smooth bir hissiyat verir. Cihaz hem küçük hem de hafif olması sayesinde tutması konforlu ve ergonomiktir.

C601 pod sistem elektronik sigaranız da ateşleme tuşu bulunmaktadır. Çekim yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken ateşleme tuşuna basmanızdır. JustFog C601 kit size kullanım kılavuzu ile beraber gönderilmektedir. Ancak, cihazın kullanımı oldukça kolaydır. E sigaranızı açmak için ateşleme tuşuna 4 kere seri şekilde basmanız yeterli olacaktır.

dugmeler

JustFog C601 Likit Dolumu

JustFog C601 pod mod e sigara olup, geleneksel e likit ile değil; salt nikotin tuzlarından yapılan “salt likit” ile uyumludur. Salt likit doğal nikotin tuzlarından elde edilmiş olup pod kit cihazlar için özellikle üretilmiştir. Bu doğrultuda, premium likit firmaları likit çeşitlerine salt seçeneklerini de eklemiştir.

dolum

Pod elektronik sigaranızın likit dolumu JustFog MniFit ile benzerdir. Dolumu gerçekleştirmek için ilk olarak JustFog C601 kartuşu cihazın gövdesinden ayırınız. Daha sonra kartuşun alt kısmında bulunan kısmı açınız. Likit şişenizi kullanarak dolumunuzu dikkatlice yapınız.

Dolum bittikten sonra likit giriş kısmını kapatınız ve 10-15 dakika kadar bekleyiniz. Bu süreçte kartuş likiti yeterince emer ve pod mod cihazınızı içim için size hazırlar. Bu süreyi beklemeniz oldukça önemlidir. Aksi taktirde, likit emilimi gerçekleşmeden çekim yaparsanız pamuk yanabilir. Likitten yanık tadı gelebilir. Bu nedenle, bu süreç hem çekim keyfiniz için hem de cihazınızın çalışma mekanizması için oldukça önemlidir.

C601 Şarj ve Batarya Özelliği

Elektronik sigaranız 650 mAh batarya gücüne sahiptir. Pod mod elektronik sigaralar genellikle bu aralıkta batarya gücüne sahiptir. MTL içim için uygun batarya gücü aralığıdır.

JustFog C601 batarya

Pod mod cihazınızın üzerinde ateşleme tuşu bulunur ve bu tuş LED ışık ile çevrelenmiştir. E sigaranızın %100 şarj durumu halinde ışık beyaz renkte yanmaktadır. Şarj yüzdesi %30-%70 arasında iken mavi ışık yanmaktadır. %30’un altındayken ise kırmızı yanmaktadır.

JustFog C601 gosterge

JustFog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Performans Özelliği

Pod mod elektronik sigaranız 1.6 ohm değerinde coil ile beraber gönderilmektedir.  C601 sabit voltaj çıkışına sahiptir. Bu sabit voltaj çıkış özelliği sayesinde cihazınızın az şarj durumunda bile aynı performansta çekim yapmaya devam eder.

JustFog cihazınız normal flash disk boyutundan biraz daha büyüktür. Cihazınızı kit içinden çıkan mini USB kablo ile şarj edebilirsiniz. Şarj kablonuzu dilerseniz laptop veya adaptöre bağlayarak şarj edebilirsiniz. Şarj kullanım süresi ise ortalama bir kullanıcı için 1 günden fazla sürmektedir.

Pod mod elektronik sigaranızın kullanımı oldukça kolaydır. Geleneksel elektronik sigaralardan farklı olarak komplike set up ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tak/çalıştır mekanizmasına sahip olan JustFog C601’de sadece ateşleme tuşunu kullanarak konforlu içim yapabilirsiniz.

E sigara kullanıcılarının dikkat ettikleri bir diğer önemli husus ise kullandıkları likitin aromanın tadını alabilmektir. Doğru likit tercihi (salt likit) yapıldıktan sonra cihazınız aroma tadını size net şekilde iletmektedir. Hatta birden fazla aromanın bulunduğu likitlerde dahi, her aromayı net şekilde sizlere hissettirilir.

C601 Teknik Özellikler

 • Tek tuş rahatlığı: Pod mod elektronik sigaranızın gövdesinde ateşleme tuşu bulunur. Bu tuşa 4 kere hızlı bir şekilde basarak e sigaranızı aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonra çekim için sadece tuşa basmanız yeterli olacaktır.
 • Likit haznesi: JustFog elektronik sigaranız kartuş sistemine sahiptir. Likit kapasitesi 1.7 ml kadardır. Pod mod cihazlar için ortalama bir kapasitedir. Cihazlar salt likit ile uyumlu olduğu için günlük kullanıma fazlasıyla yetecektir. Pod sistemli e sigaralar, geleneksel elektronik sigaralara göre çok daha az likit tüketmektedir. Çalışma mekanizması doğrultusunda kartuşun haznesi size günlük kullanımda yeterli olacaktır.
 • Sabit voltaj çıkışı: E-sigaranızdan sabit Voltaj çıkışı alırsınız. Voltaj değeri 3.5 V değerindedir. Sabit voltaj sayesinde, şarjınız az olduğunda bile çekim performansınız düşmez, sabit kalır.
 • LED ışık göstergesi: Pod sistemli e sigaranızın gövdesinde bulunan ateşleme tuşunu çevreleyen LED ışık bulunur. LED ışık farklı şarj oranlarına göre kırmızı, mavi ve beyaz ışık şeklinde yanarak kullanıcısını bilgilendirir.
 • Likit sızmasını önleyen mekanizma: Çoğu e sigara kullanıcılarının mustarip olduğu konulardan birisi de cihazlarından kimi zaman likit sızma sorunu yaşamalarıdır. Ancak, sağlam malzemesi sayesinde kartuştan likit akmaz. Gönül rahatlığıyla cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.
 • Likit kontrolü: JustFog C601 kartuş şeffaf görünüme sahiptir. Bu sayede kartuşunuzun likit seviyesini kontrol edebilirsiniz. Kimi pod mod cihazlarda likit seviyesi görülmemektedir. Bu da coil yanmalarına sebebiyet vermektedir. Ancak JustFog bu şekilde istenmeyen coil yanmalarının önüne geçmektedir.

JustFog C601 paket icerigi

Sonuç olarak JustFog C601;

Pod mod elektronik sigara çeşitleri gün geçtikçe tüm dünyada popülerlik kazanmakta ve satış rekorları kırmaktadır. JustFog markası ise birçok pod sistemli e sigara ile bu trendin öncü markalarından birisidir.

Pod sistemli e sigaralar özellikle sigara içim tercih eden bireyler için mükemmel seçimdir. Doğal nikotin tuzlarından elde edilmiş olan salt likit ile vaping deneyiminiz çok daha keyifli olacaktır. Cihazınızdan çekeceğiniz birkaç nefes nikotin ihtiyacınızı uzun süre kesecektir. Bu anlamda, ultra vaping performansı sağlayacaktır.

Cihaz MTL içim olarak oldukça başarılıdır. Buna ek olarak, seçmiş olduğunuz salt likitin performansını ise sizlere net şekilde iletmektedir. Böylece, kullanıcılar yüksek performansta içim yaparken aynı zamanda enfes aroma tadını net şekilde alırlar.

Son olarak, JustFog C601 fiyat performans olarak kullanıcıyı memnun eden cihazlardan birisidir. Birçok geleneksel e sigaralara oranla çok daha uygun fiyata satılan C601 cihazınızı sağlam yapı malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. JustFog C601 fiyat ve performans ikilisi olarak; e sigara endüstrisindeki başarılı pod mod e sigaralar olarak sektöre adını yazdırmıştır.

Ürün Bilgileri: JustFog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

renk

beyaz, mavi, siyah, turuncu, yeşil

5.0 / 5
2
0
0
0
0
ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR
Tümünü Göster En Faydalı En Yüksek Puana Sahip En Düşük Puan
 1. Tahsin

  Sigarayı bırakmaya çalışan biri olarak 5 yıldızı firmaya verdim. 02.12.2021 perşembe günü öğlen sipariş verdim. 06.12.2021 pazartesi günü akşam evime geldi. Ürünlerin paketlemesi, hediyeleri, özenleri, ilgileri için çok teşekkür ederim kendilerine. Ürünle alakalı olarak da; tam sigara hissiyatı beklemeyin yıllarca alışmışız paketten çıkar çakmakla yak😂. Ben 25 mglık 2 çeşit aromalı Salt nikotin istedim yanında. Beni tam kestiğini söyleyemem fakat 4 gündür kullanıyorum. Gayet memnunum. Bide 50 mg. aromasız denemeyi düşünüyorum. Cihazdan, Pod olayından memnun kaldım. Alacaklar için tavsiye ederim.

  ÜRÜNÜN ARTILARI Artıları; Küçük, Koku yok, Kendine ve çevrene rahatsızlık vermiyorsun, Diş sarartmıyor, 4 gündür sigara aratmadı.
  ÜRÜNÜN EKSİLERİ Eksileri; Bataryası 650 mah az. Buharı çok değil.( Yani elektronik sigara kadar değil)
  Faydalı Buldum (0) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.
 2. Hakkı Türk

  Bende sipariş verdim ama bunun coili hangi model diye geçiyor almak istiyorum aradım aradım bulamadım

  Faydalı Buldum (0) Faydalı Bulmadım (0)Buna zaten oy verdin.

  Ürünü Değerlendir

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  JustFog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Kiti
  JustFog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Kiti

  328.00

  Elektronik Sigara Türkiye
  Logo
  Yeni Kullanıcı Oluştur
  Reset Password