200 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

Karşınızda en detaylı Elektronik Sigara Likit Tavsiye listesi!

Elektronik sigara dünyasına girmeye hazırlananların en çok merak ettikleri konuların başında, çeşit çeşit ve birçok aroma seçeneğiyle likitler geliyor. Onlarca likit markası ve onların da türlü türlü likit seçeneği arasında seçim yapmak ise pek kolay olmuyor.

Çünkü e-likitler deyim yerindeyse elektronik sigara deneyimini tamamiyle değiştirme gücüne sahipler. sizin için hazırladığımız elektronik sigara likit tavsiye listesi ise bu konuda size yardımcı olabilir.

Damak zevkinize uymayacak türde bir likit tercih ettiğiniz zaman elektronik sigara deneyiminiz sekteye uğrayabiliyorken tam da istediğiniz ürünü bulduğunuzda mükemmel zaman geçirme şansı bulabliyorsunuz.

Elektronik sigara kullanıcılarının deneyip beğendiği ürünlerden oluşan elektronik sigara likit tavsiyeleri ile siz de tarzınıza en uygun likitleri bulabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesinde Tercih Nasıl Yapılır?

Elektronik sigara için likit seçimi, hiç şüphesiz ki zevklere göre değişmekte. Bir kullanıcıya keyif veren likit bir diğerine keyif vermeyebiliyor.

Bu nedenle işin henüz başındayken sizin için en uygun likitlere karar vermek için doğru doğru adımları atmanızda yarar var. Bunun yolu ise farklı aromalara ve farklı oranlara sahip likit türlerini denemekten geçiyor.

Eğer bu yol sizin için zaman alıcı ve kafa karıştırıcı geliyorsa, telaş etmeyin. Sizin için hazırladığımız elektronik sigara tavsiye listesine göz atarak yüzlerce likiti denemekten kurtulabilir, yalnızca tarzınıza uygun olanları seçebilir ve zamanla tercihinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

1. Tütün Sevenler İçin Garantili Lezzet

Elektronik Sigara Likit Tavsiye, Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

Elektronik sigarada tütünün tadına varmak isteyenlerin zevkine uyan bir öneri ile başlayalım listemize. Cuttwood Tobacco Trail, elektronik sigara likit tavsiye seçenekleri arasında, tütün aromasına öncelik verenlerin hoşuna gidecek bir ürün.

Elbette piyasada çok miktarda farklı tütün aroması bulunabilir, ancak bu istisna marka %70 VG ve %30 PG oranı ile ön plana çıkıyor.

Karamel karışımına sahip bu ürün çok daha yumuşak bir içim deneyimi veriyor ve çoğu zaman diğerlerine kıyasla daha aromalı bir tat almanızı sağlıyor.

İçim sırasında yaydığı hafif şeker benzeri koku, özellikle tercih nedeni olarak dahi görülebiliyor. Sigarayı kokusundan dolayı bırakıp elektronik sigaraya geçenlerin de bu nedenle bu ürünü çok seveceğini düşünüyoruz.

Boğazınıza zarar vermeden muazzam miktarda buhar üreten karamelli, tütün aromalı bir likit arıyorsanız, Cutwood Tobacco Trail tam size göre.

2. Çilek Kokusu Her Yeri Saracak

Elektronik Sigara Likit Tavsiye, Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

Elektronik sigara likit tavsiye listesi içerisinde meyveli bir tercih ile devam edelim. Ohm Brew Strawberry Storm, son yılların en sevilen çilek aromalı elektronik sigara likitlerinden.

Bu karışım %50 VG ve %50 PG dengesine sahip ve salt nikotin içeriği ile ön plana çıkıyor. Dolayosoyla son derece pürüzsüz bir içim sunan bu likit leziz bir çilek tadı arayanların ilk tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

3. Mentol Karışımları ile Tazelenenin

Elektronik Sigara Likit Tavsiye, Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

AquaVape’in mükemmel 50/50 mentollü karışımı, e-sigarada ferah bir tat arayanların tercihi. Üstelik bu marka, mentolü farklı tatlarla kombine ederek öne çıkarttığı ürünleri ile elektronik sigara likit tavsiye listesinde kendisine sağlam bir yer edinmiş oluyor.

Kiraz, karışık meyve, buz nane, ahududu ve taze mentol gibi farklı seçeneklerle kullancıyı her zaman şaşırtan AquaVape likitler, biraz tazelik arayanlar için ideal olabilir.

4. Limonlu Pasta Gibi Şaşırtıcı Bir Tat

Elektronik Sigara Likit Tavsiye, Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

Zengin tereyağlı bisküvi tabanına sahip limon kremalı bir pasta düşünün. İştahınız açıldı mı? O zaman elektronik sigara likit tavsiyeleri içinde yer verdiğimiz bu ürün tam size göre.

Dinner Lady Lemon Tart adındaki bu ürün, dudaklarda keskin ama tatmin edici bir tat bırakıyor. Salt nikotin likiti olan bu ürün; 0, 3 ve 6 mg olmak üzere 3 farklı nikotin seçeneğiyle beğeninize sunuluyor.

5. Deneyimli Damaklara Hizmet Eden Bir Ürün

Elektronik Sigara Likit Tavsiye, Elektronik Sigara Likit Tavsiye Listesi

Uzun zamandır elektronik sigara kullanıcısı olanlar için bir başka seçenek var karşımızda: Nasty Juice Bad Blood. Bu sofistike likit içeriğinde alçakgönüllü frenk üzümü ve hoş bir kokuya sahip.

İnsanı “bu koku da nerden geliyor” diyerek kaynağa çekecek derecede büyüleyici bir karizma yaratan bu muazzam ürün elektronik sigara likit tavsiye listesine girmeyi hak eden likitlerden.

6. Meyveli Tatlardan Yana Olanlar İçin

Elektronik Sigara Likit Tavsiye

Müthiş bir lezzet var sırada. Bu ürüne kadar sıraladığımız elektronik sigara likit önerileri, tatları kadar görünümleri ile de göze hitap ediyorlardı.

Zour Blue Raspberry de oldukça renkli bir paket tasarımına sahip. Bu VG ağırlıklı likit, hem boğazda pürüzsüz bir his bırakıyor hem de lezzetli bir meyve tadı ile canlandırıcı bir işlev yürütüyor.

7. Gerçek Sigara Hissi Arayanların Tercihi

Elektronik Sigara Likit Tavsiye

Belki de elektronik sigaralara, sigara bağımlılığından kurtulmak için geçiş yaptınız. Bu durumda alışma sürecinde özel bir ürün tercih etmek sizin için işleri biraz daha kolaylaştırabilir.

Apollo RY4 Tobacco isimli ürün, elektronik sigaraya yeni geçen veya klasik sigara hissini özleyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Hafif bir şekerleme aromasına sahip olan bu elektronik sigara likiti her nefeste yumuşak bir vurum bırakıyor.

8. Kayısı ve Kremanın Tadını Severlerin Tercihi

Elektronik Sigara Likit Tavsiye

Bryn’s Special Sauce: Papricot Custard. Epey uzun bir ürün ismi değil mi? Fakat tattığınıza değeceğinden emin olabilirsiniz.

Bryn’in kayısı karışımı üçlü bir paket olarak önünüze geliyor ve annelerin ev yapımı kreması tadındaki lezzetini elma, üzüm ve erik gibi diğer meyvelerle birleştiriyor.

Üstelik elektronik sigara kullanırken buhar oranının fazla olmasından hoşlanıyorsanız, %80 VG oranına sahip bu likit, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

We will be happy to hear your thoughts

   Yorum bırakın

   Elektronik Sigara Türkiye
   Logo
   Yeni Kullanıcı Oluştur
   Reset Password